Sleduj nás

Karlos je pro nás speciální. Nabídl jsem mu pomoc a řešili jsme další zápas, prozradil Novotný

Karlos je pro nás speciální. Nabídl jsem mu pomoc a řešili jsme další zápas, prozradil NovotnýFOTO: OKTAGON MMA

Ondřej Novotný přinesl další informace o tom, jak se momentálně Karlos Vémola cítí a jaké další s ním má plány.

OKTAGON MMA bourá rekordy ve sledovanosti a do velké míry za to může Terminátor Karlos Vémola, který vždy dokáže rozpumpovat atmosféru. Byť se na ten zápas lidé dívají i jen proto, aby ho viděli prohrát, tak se stále dívají.

Toto je holý fakt, který nelze popřít a který si i sám promotér Ondřej Novotný uvědomuje. Proto se nikdy netajil svou náklonností ke Karlosovi a rád by mu pomohl, aby se z tak tvrdé porážky, jakou mu uštědřil Patrik Kincl, vzpamatoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ano, už jsme se bavili s Karlosem, ale jenom krátce. Řešili jsme, co bude jeho další zápas, aby se nepřežral (smích). Samozřejmě jsem se ho několikrát ptal, jestli mu můžu s něčím pomoct, jestli chce pokecat. Nabídl bych to každému, byť zrovna Karlos je pro nás speciální a jako takový může mít i speciální přístup. O tom žádná,“ svěřoval se Novotný serveru kaocko.

„Když někdo prohraje velký zápas, většinou mu dávám čas, dokud sám nebude chtít se mnou mluvit. S Karlosem jsme se ale chtěli i potkat, bohužel to nevyšlo. Já dva dny natáčel a teď jedu natáčet do Bratislavy, on měl svoje povinnosti,“ pokračoval.


„V krátkosti jsme si tedy řekli, že nic nekončí, že prohrát s Patrikem není žádná ostuda. My s Karlosem počítáme, on s námi taky. V 84 ho už sice nejspíš neuvidíme, určitě bude ale obhajovat pás polotěžké váhy s vítězem bitvy Langer – Poppeck. Řekli jsme si, že kdyby chtěl jít do klece dřív, musíme vymyslet něco, co bude nás všechny bavit,“ vyjasnil současnou situaci Novotný.

Český šéf OKTAGONu tedy jen vesměs potvrdil to, o čem jsme vás již informovali. Karlos má tuhý kořínek a jako s šampionem se s ním počítá v povinné obhajobě proti soupeři, jehož jméno se dozvíme 17. června v Německu. Zde se utkají právě Pavol Langer (11-9) s domácím borcem Alexanderem Poppeckem (16-4).


Další články