Sleduj nás

Karlos je můj hrdina, říká Lela navzdory zprávám o nevěře. Jak reagovala na Kincla?

Karlos je můj hrdina, říká Lela navzdory zprávám o nevěře. Jak reagovala na Kincla?FOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola by si už více nemohl vážit své manželky, která ho otevřeně bránila před všivákem Kinclem a podlými medii, která monitorují Karlose na každém kroku a všímají si jeho údajné nevěry. 

Co se Terminátor vydal na přípravu do Thajska, společnost mu tam dělala velmi obdařená blondýnka, která rozhodně nebyla jeho manželkou. Podle všeho šlo o servírku Laru z brněnského baru, kde se také s českým zápasníkem poznala. Toto je zpráva českých medií, která na slavného Vémolu tahají veškerou možnou špínu. 

Že údajně o nic nešlo, o tom je přesvědčená paní Lela Vémola, jež má už dost podobných článků, ale navíc i špinavého Patrika Kincla, který tato témata tahá na veřejnost, a ještě se nad nimi směje. 


„Styď se, Kincle, za to, co říkáš!“ ozývalo se z hlediště během tiskové konference OKTAGONu, Lela už nevydržela Kinclovy řeči zasahující do jejich rodinného soukromí. „Že se nestydíš jako chlap říkat takové věci! Hanba ti! Aby o tvé ženě říkali takové věci. Některé věci se neříkají, fuj. Styď se!“ zopakovala několikrát. 

Můj muž je v mých očích hrdina

Protože se tato událost stala virální, vyjádřila se k ní manželka slavného českého Terminátora ještě na svém Instagramu. 


„Na začátek chci uvést, že jsem nechtěla nikoho urazit, ani se hádat se sportovcem. Seděla jsem na tiskové konferenci, jejíž součástí byl i můj muž, a poslouchala jsem ostré urážky na jeho adresu. Můj muž je v mých očích hrdina, protože zvládá tlaky, které jsou na naši rodinu na denním pořádku.

Seděla jsem tam, protistrana mě jasně viděla a nevydržela jsem, vykřičela jsem to celému světu. Je to hanba? Pro mě ne, hanba je zůstat ticho, nebýt lvice. To ze mě nedělá zlého člověka, ale naopak ženu, která brání svůj domov a pokoj. Tak, jak čtu negativní články, čtu i ty pozitivní. Nebudu pokrytec a dávat rady, jak se chovat. Můj svět, moje rodina, ale každá mince má dvě strany. Buďme k sobě uctiví a laskaví,“ napsala Lela.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články