Sleduj nás

Karlos Benda pozná pravou romskou sílu, slibuje Láďa Tišer. Dolari ho plánuje zničit kudlankou

Karlos Benda pozná pravou romskou sílu, slibuje Láďa Tišer. Dolari ho plánuje zničit kudlankouFoto: Clash of the Stars

Karlos Benda se v kleci postaví proti třem soupeřům romské národnosti, kteří se společnými silami pokusí uspět tam, kde Kotlárové nedokázali.

Nejprve to byl Jaroslav Kotlár, ten dostal KO na konci prvního kola, a následně to byl Diego Kotlár, ten dostal TKO již po třiceti vteřinách. Když padli dva zástupci z romské komunity, sebral se zbytek a rázem se objevila hromada výzev. „Byly jich desítky,“ potvrzoval promotér Tomáš Le Sy, který si z celé té masy vybral tři šťastlivce – Dana Maďara, Láďu Tišera a Dolariho Plzňaka.

To, co se nepodařilo Kotlárům, se tedy pokusí napravit tato trojice, která si ovšem nestoupne do klece proti Karlosovi najednou, ale půjdou hezky postupně, a to v tomto pořadí: 1. Maďar Dan, 2. Láďa Tišer a 3. Dolari Plzňako.

Pořadí sice bylo určeno, ale ještě je třeba dodat, že každý z těchto borců dostane k dispozici tři kola, a tak se klidně může stát, že si Karlos v kleci pobude neuvěřitelných devět kol. 

„Benda konečně padne“

Vůbec nejzajímavější částí na celé tiskové konferenci Clashe byla nám všem už dobře známá fráze. Tu vydal Ladislav Tišer a varoval tak Karlose, že tady konečně narazil… Jako by tím ale rozezněl tóny písničky, kterou jsme již několikrát slyšeli.


„Koukám na Karla a řeknu vám to takhle, on zmlátil dva Kotláry. Ale první měl 160 a druhej 130 kilo. Ale já nejsem žádný Kotlár a ty pro mě nejsi soupeř. Nebudu to tady rozebírat a ty poznáš, co to je pořádná cigánská rána,“ konstatoval Tišer. 

„Tohle už jsem někde slyšel,“ smál se Karlos, který si hned vzpomněl na oba Kotláry, zejména pak Diega, který stejnou frázi několikrát během propagace zápasu zopakoval. V kleci ho však ale prý přemohl stres a po třiceti vteřinách ležel v klubíčku na zemi.

„Karlíček dělá MMA, ale co to je oproti kung fu?“ tázal se Dolari Plzňako, který údajně skvěle ovládá styl kudlanky nábožné. „Do tebe vystřílím víc nábojů, než vystříleli vojáci za druhé světové války! Tak tě vykudlankuju, že si budeš myslet, že jsi v matrixu,“ slíbil svému soupeři.Další články