Sleduj nás

Bizár s velkým B! Karlos Benda v kleci nastoupí proti třem Romům

Bizár s velkým B! Karlos Benda v kleci nastoupí proti třem RomůmFoto: Se svolením Karlos Benda a Ladislav Tišer

Když si člověk myslí, že už viděl všechno, tak ho vždy překvapí něco nového. A to je vesměs i náš případ.

Clash of the Stars se opět rozhodla posunout laťku, a to i navzdory prvotnímu přání Karlose Bendy, který už se chtěl vymanit ze spárů všech těch Kotlárů a jim příbuzných, kteří na jeho adresu posílali desítky výzev denně a prakticky mu nedali ani spát.

Karlos si do svého příštího zápasu proto už začal namlouvat nového soupeře. Víme, že tu byl rapper Elmo, a víme, že tu byli kulturisté Enžl a Randys. Ani jedna z možností ovšem Clashi nepřišla natolik divácky atraktivní, jako ta, se kterou se přišlo jen o pár chvil později.


3 vs. 1

Již počátkem července vznikl nápad, že by se některý z bojovníků Clashe během příštího turnaje mohl postavit proti třem soupeřům. Původně se tento scénář plánoval u Žraloka Patrika, který se ale následně začal domlouvat s kulturistou Randysem, a tak se tato myšlenka přesunula na Karlose Bendu. A protože je Karlos už tak zaškatulkovanej v té romské komunitě, tak mu taneční doprovod nemohl dělat nikdo jiný než tři Romové.

Dále si je třeba uvést, že ačkoliv Karlos dostal tři soupeře, tak proti nim nebude bojovat najednou, půjdou hezky postupně. Zde můžeme dát vzpomenout na indicii, kterou nám bojovník dával během srpna: „Myslím, že do mého příštího zápasu bude hodně důležitá fyzička, na tu se také připravujeme.“ A dost možná měl pravdu.


Jeho romské soupeře možná široká veřejnost nezná, přesto nejde o úplně tak neznámá jména.

O koho se jedná? 

Ladislav Tišer: Mezi všemi výzvami, které Karlos Benda po červnové výhře nad Diegem Kotlárem dostával, se často skloňovalo jméno Ladislava Tišera. Fyzicky vypracovaný muž, odhadem mezi 45-50 lety, o sobě říká, že je bývalým králem ulice. Během výzev, které nahrával na své sociální sítě, vždy uváděl: „Bendu milují MMA zápasníci, mě milují vyhazovači, gangsteři a spol. Prosím organizaci Clash of the Stars o šanci, abych toho klauna, co si dělá jméno na slabých soupeřích, konečně mohl sestřelit.“ A tu šanci opravdu dostal.

Maďar Dan: Člověk, kterého by mohla znát ta skupina lidí, která si libuje v rapové muzice. Maďar Dan, vlastním jménem Daniel Piroska, není na hudební scéně žádným nováčkem a slova z něho létají jako náboje. Bude tak rychlý a dobrý i v kleci? To je věc, kterou teprve zjistíme. Přesto si můžeme uvést, že právě jeho hudební doprovod zdobil nástupovku Diega Kotlára na červnovém turnaji Clash of the Stars 5. Song nesoucí název Hrdý cigán budil kontroverze, které pro změnu Karlos Benda hodlá trestat v kleci.


Dolari Plzňako: Objev tohoto léta, co se týče bizáru. Dolari Plzňako ohromil svými videoklipy, na kterých se (slušnou a zároveň vtipnou formou nutno podotknout) naváží do Karlose Bendy. Samotnému bojovníkovi tato videa neunikla, dobře se na nich pobavil, a když potom přišla řeč na to, kdo by mohl uzavírat tuto trojici soupeřů, měl o svém výběru jasno. Mezi Dolariho přednosti patří údajně kung fu a skvělé ovládá bojový styl kudlanky nábožné. Na ten se nepochybně všichni těšíme.

K oficiálnímu odhalení dojde na dnešní tiskové konferenci organizace Clash of the Stars, která začíná v 18 hodin.

Zdroj: Autorský text


Další články