Sleduj nás

Karlos Benda o dalším zápase i soupeři. Romské vyzývatele příliš nepotěšil

Karlos Benda o dalším zápase i soupeři. Romské vyzývatele příliš nepotěšil
Karlos Benda už má jasno o tom, na jaké typy soupeřů se bude ve svém příštím fightu zaměřovat. V hlavě má i časovou osu návratu.


Po poslední akci Clash of the Stars 3 se toho událo opravdu hodně. Karlos na svou stranu získal nové fanoušky, ale protože se úspěch neodpouští, tak samozřejmě i odpůrce.

Ačkoliv kladné zprávy přebývaly, ty negativní byly natolik drsné, osobní a nemístné, že nakonec hrály zásadní roli v Karlosově rozhodování ohledně toho, kdo bude jeho příštím protivníkem.

Jaroslav Kotlar prohral s Karlosem Bendou v MMA Jaroslav Kotlár a Karlos Benda

Karlos Benda a jeho vyjádření


„Další zápas nezáleží jen na mně, ale i na Clash of the Stars. Pokud jde o mě, tak být hnedka na čtyřce (zamyslel se)... Jako mám to samozřejmě v hlavě, kdyby přišla nějaká dobrá nabídka, nějaký fighter, ale musí se to hlavně líbit Clash of the Stars. Může mě někdo vyzvat na fight, ale pokud to nebude zajímavé pro lidi, tak se to neuskuteční.

Kdy tedy budu mít další zápas, to přesně nevím. Pokud se něco hrozného nebo blbého nestane, bude to určitě příští rok, ale nedokážu říct, jestli to bude Clash čtyřka nebo pětka.

Další zápas nebude s Romem


V první řadě bych chtěl strašně moc romské komunitě poděkovat. Co se zveřejnilo, že budu mít souboj s Jardou Kotlárem, jsem začal být hodně vidět. Musím říct, že i mezi tou romskou komunitou jsou strašně fajn lidi. Někteří mi psali, že sice fandí Jardovi, ale ať vyhraje ten lepší. Jiní fandili i mně.


Teď ovšem k tomu zásadnímu. Mezi Romy je i jistá skupina, která mě ihned osočovala, že jsem rasista, a ihned mě přiřazovala k Filipu Grznárovi apod. To mě celkem rozčilovalo a co chci říct, je to, že jsem se po fightu s Jardou Kotlárem, co jsem viděl ty reakce, rozhodl, že můj další zápas rozhodně nebude s Romem. A to jakýmkoliv.

V budoucnu mi to nevadí. Klidně. Ale nechci to hned teď jako druhý zápas, protože to vidím tak, že už bych byl těžce zaškatulkovaný. A to prostě nechci. Přísahám Bohu, že ten důvod je takový, že mi teď hodně lidí, Romů nadává. ‚Jen počkej vole, tys zmlátil toho a uvidíš.‘ A jestli to vidíte, spousta Romů mě nyní vyzývá a chodí mi od nich hodně škaredých zpráv.

‚My si na tebe počkáme, my si tě vyčíháme a pobodáme tě.‘ Kdybych teď měl zápas s tím Dynamicem nebo kýmkoliv dalším, tak jsem přesvědčený, že tam budu zaškatulkovaný fakt na dlouho. A proto můj další duel nevím s kým bude, ale rozhodně to nebude s Romem.


Koho to tedy zajímalo, zde má oficiálně výpověď Karlose Bendy. Jisté pasáže jsme nevypsali celé, a pokud vás zajímá kompletní příběh, neváhejte a poslechněte si video, které Karlos sdílel na svém YouTube kanálu.

https://youtu.be/mDFQU7LL40o?t=224

Další články