Sleduj nás

Karlos Benda měl dostat mě! ozval se vyzývatel Marek Suroš. S jeho hlavou by si zahrál ping pong

Karlos Benda měl dostat mě! ozval se vyzývatel Marek Suroš. S jeho hlavou by si zahrál ping pongFoto: Clash of the Stars

Marek Suroš je jedním z účastníků zápasu o Karlose Bendu. Nyní se na něj ovšem zapomnělo, a to se mu nelíbí.

Je to už nějaký ten pátek, co se organizace Ocelové Pěsti, v níž účinkují převážně romští zápasníci, spojila s Clash of the Stars a navrhla jí, že vybere dva borce, kteří se nyní v březnu mezi sebou poperou o Karlose Bendu. Cílem této akcičky bylo ukázat, že i Romové jsou zdatní bojovníci, a tak by se proti Karlosovi „konečně“ mohl postavit někdo, kdo má nějaké zkušenosti.

Vedení Ocelových Pěstí ve spolupráci s Tomášem Pollákem vybralo dva boxem odchované bojovníky, a sice Marka Suroše a Tomáše „Atoma“ Klempára. Ti se proti sobě postavili v tříkolové bitvě, jež se nesla na nádechu K1 pravidel. Diváci se dočkali dost těsného průběhu, jehož výsledek se mohl překlonit na jednu i druhou stranu. O něco šťastnější byl však Atom, i když byl ve třetím kole poslán do počítání.


Atom si tak vysloužil jak lístek do Clash of the Stars, tak i vstupenku do zápasu s Karlosem Bendou, se kterým se měl utkat již na červnovém galavečeru v Ostravě. Tento scénář platil až donedávna, kdy se zjistilo, že má Klempár něco s nohou a že je Benda bez soupeře. A tak mu vedení Ocelových Pěstí začalo shánět nového protivníka a při svém výběru zcela opomenulo Marka Suroše, který je přesvědčený, že si svou šanci zaslouží. Jednak proto, že věří ve svou výhru nad Atomem, a jednak také proto, že si věří i na samotného Karlose. Více však už jeho video vzkaz, který dostala naše redakce k dispozici.

„Čau, jmenuju se Marek Suroš a tahle výzva je pro Karlose Bendu. V Ocelových Pěstích jsem se utkal s Atomem, který se teď zranil. Ten zápas s tebou chci. Urážet tě nebudu, ale ten postoj máš příšerný. Chtěl jsem si s tebou zahrát ping pong, s tím, že míček by byla tvá hlava. A už toho mám dost! Dáme si ten fight. Ať je to férový. A vyhraje ten lepší!“ zněl Markův bojový vzkaz. Dočkáme se odpovědi?​Další články