Sleduj nás

Karešova sportovní rozlučka: Pozval si Soukupa, Ondruše Hutníka a další. Kdo tam ale čeká na něj?

Karešova sportovní rozlučka: Pozval si Soukupa, Ondruše Hutníka a další. Kdo tam ale čeká na něj?

Velkou tečku za svou sportovní kariérou se rozhodl udělat organizátor soutěže XFN Petr Kareš, který by to rád pojal ve velkém stylu. Diváci společně s ním si užijí ohromnou show, na níž nebudou chybět ty nejlepší hvězdy. Třešničkou na dortu pak bude samotný Karešův fight. 

Petr Kareš chystá rozlučku

Klíčový datum pro nás je pátek 29. března, během něhož to všechno odstartuje. Místem konání se pak stane univerzální hala Královka (Praha), kde se postupně vystřídají legendy nejen české scény. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Promotér soutěže Petr Kareš hodlá jmenovat jedny z nejlepších postojářů, s jakými jste se kdy v ringu nebo doma u televizních obrazovek mohli setkat. Výjimku by tedy neměli tvořit borci z K1, klasického boxu nebo i thajského boxu. 

Kdo tam ale bude čekat na samotného Kareše? Muž, jenž má ve zvyku shánět soupeře svým nejlepším zápasníkům, mezi nimiž nechybí ani Karlos „Terminátor“ Vémola, by se měl postavit proti někomu sobě rovnému. Alespoň tak nám to bylo naznačeno, i když opět jsme jméno zatím neslyšeli.


Jakmile se dozvíme něco více, budeme vás informovat.


Další články