Sleduj nás

Karel Vémola nic nedělá pro MMA! Dělá to jen pro sebe, zlobí se Kincl

Karel Vémola nic nedělá pro MMA! Dělá to jen pro sebe, zlobí se Kincl
Patrik Kincl dlouhodobě nesouhlasí s tím, co Karlos Vémola dělá a jak se prezentuje. Jeho vystupování je pro české MMA spíše ostudou.

Bojová umění jsou prakticky jediným sportem, který využívá trashtalku, aby promoval své zápasy. Karlos Vémola tímto způsobem dokázal prodat spoustu turnajů, ale zároveň si tím znepřátelil mnohé fanoušky či zápasníky. Patrika Kincla nevyjímaje.

„Karel tohle nedělá pro MMA, dělá to pro sebe. Asi ten sport nějakým způsobem zviditelnil, ale to, kde je MMA teď, já to vidím tak, že se to dostalo díky souboji XFN a Oktagonu, kdy se vlastně přetahovali. A v té éře to vybouchlo a nabalovali se fanoušci,“ uvedl Kincl v rozhovoru pro deník Sport.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Možná to bude znít zahořkle, ale mě připadá, že Karlos českému MMA škodí. Těmi bulvárními kauzami a vyjádřeními. Nedovedu si představit, že bych teď přišel za nějakým velikým partnerem, třeba bankou a řekl jim, pojďte podpořit náš klub, jsme tu všichni sportovci, uděláme vám skvělou reklamu. Oni si pak pustí nástup na Štvanici, interview a asi víme, jak by to dopadlo…,“ přidal.

patrik kincl nazor conor mcgregor


Mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem navíc začíná houstnout atmosféra. Oba bojovníci by se spolu mohli střetnout na konci současného roku v boji o pás střední váhy OKTAGONu. Společně s touto událostí se očekává další vlna emocí, ale pochopitelně také nadávek. Zejména z té Karlosovy strany.

„Karel už nikam dál nesměřuje, je vidět, jak si volí ty soupeře, že už si to bude plácat tady u nás a dělat si jméno tady na tom. Nic proti tomu extra nemám. Ale já jsem ještě v té fázi sportovního světa,“ vysvětlil Kincl.

„Chci předvádět dobré výkony s dobrými soupeři a výhra nad ním by uzavřela tuhle osobní kapitolu, kdy se do mě čtyři roky Karlíto různě obouvá. Kolikrát jsem to ignoroval, kolikrát už mě to štvalo, ale v každém druhém rozhovoru nebo narážce mi někdo posílá, že jsem zmiňovaný. Takže bych to chtěl uzavřít,“ přeje si třiatřicetiletý královehradecký bojovník.

Další články