Sleduj nás

K užvaněnému Aldovi jsem ztratil veškerý respekt, zlobí se Moraes

K užvaněnému Aldovi jsem ztratil veškerý respekt, zlobí se Moraes

José Aldo a Marlon Moraes se spolu střetli v polovině minulého měsíce na UFC 245, kde druhý jmenovaný vyhrál v těsném poměru na body. I když se jednalo o trochu sporné rozhodnutí, oba borci se spolu rozešli v tom přátelském duchu. Dnes však minimálně Moraes ztratil pro Alda úctu.

Čím to? Všechno vyvrcholilo tvrzením a stížnostmi, do kterých se připojil celý tým bývalého šampiona pérové váhy UFC. José Aldo usoudil, že je čas se přesunout o hmotnostní kategorii níže. Ve svém prvním ostrém testu však neuspěl, ale i přesto nezapomněl vítězi pogratulovat a vzdát mu patřičný hold. Druhý den na to se však jeho názory najednou změnily o 180 stupňů.

„Tak za tohle jsem k Aldovi ztratil všechen svůj respekt!“ říká rozzlobený Moraes, jemuž očividně vadí přetvářka. „Chvíli po zápase mi přede všemi gratuluje, výsledek přijímá, ale pak přijde domů, kde se podívá na video od Henryho Cejuda (šampiona bantamové váhy) a náhle se začne přetvařovat a chovat se jako blázen.“

Henry Cejudo totiž natočil video, ve kterém zmiňuje, že v jeho očích José Aldo vyhrál, a proto si přeje, aby s ním UFC zacházelo jako s vítězem, který si zaslouží bojovat o titul. Kdekdo by si řekl, že tento vzkaz nebude mít žádnou váhu, ale on opravdu měl. Dana White Henryho vyslyšel a potvrdil, že se s Aldem bude zacházet jako s vítězem. A to už opravdu naštvalo nejenom Marlona Moraese, ale i dalšího vysoce postaveného bojovníka v žebříčku Petra Yana.


„Nasrat na tohohle chlapa! Opravdu!“ pořvával Moraes. „Uvnitř klece se tváří, že přijímá porážku, pak mi veřejně gratuluje a po příchodu domů změní názor? Nasrat na něj!“ reagoval, načež svou zlobu zaměřil i na šampiona Cejuda. „Jeho záměr je zcela jasný. Pro svou obhajobu si přeje ten nejlehčí fight, jaký může dostat. Ví moc dobře, že Aldo je pro něho jasná výhra s obrovskou výplatou. Nechce bojovat se mnou ani s Petrem Yanem. Všichni, co to sledují, moc dobře ví, že se nám vyhýbá,“ uzavřel svou výpověď brazilský bojovník. Mírným paradoxem na jeho proslovu ovšem zůstává, že právě Marlon s Henrym nedávno prohrál. 


Další články