Sleduj nás

Justin Gaethje tipuje výsledek zápasu Khabib vs. Ferguson

Justin Gaethje tipuje výsledek zápasu Khabib vs. Ferguson

Světová čtyřka žebříčku lehké váhy tipuje, jak dopadne historicky největší zápas v UFC.

Khabib i Ferguson mají shodně dvanáct výher v řadě, které ukořistili v té největší a nejtěžší MMA organizaci planety. Šampion lehké váhy k tomu navíc ve své kariéře ještě nikdy nezaváhal a měnit to nehodlá ani během své další ostře sledované obhajoby.

„Myslím si, že Khabib vyhraje,“ řekl hned na úvod Gaethje. „Tony bude určitě nebezpečný a jistě se pokusí do hry přinést něco nového, ale sakra vůbec nedokážu říct, jestli bude schopný ze země na Khabiba pálit své pověstné lokty nebo jestli zahrozí nějakou submisí.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Většina soupeřů, s nimiž se Ferguson v poslední době utkal, byli převážně postojáři. Jediný, kdo dobře ovládal zem, byl wrestler Kevin Lee a ten „El Cucuye“ málem porazil.


„Je opravdu šílené, jak se dokáže Tony uhýbat ranám v postoji. Ale jedná se o aspekt boje, který se rozhodně Khabib nebude snažit prověřit. Očekávám, že bude dělat to, co dělá vždy, a jsem opravdu zvědavý, jak se Tony popere s Khabibovou zemí,“ říká Gaethje.

„Jsem zvědavý, jak Tony využije svého jiu-jitsu a jak mu vydrží síly, pokud se na něm bude nonstop někdo válet. Bude to pro něj obtížné zejména díky tomu, jakým stylem Khabib bojuje a jakým způsobem vyhrává zápasy,“ dodával.  


Další články