Sleduj nás

Justin Gaethje tipuje výsledek zápasu Khabib vs. Ferguson

Justin Gaethje tipuje výsledek zápasu Khabib vs. Ferguson

Světová čtyřka žebříčku lehké váhy tipuje, jak dopadne historicky největší zápas v UFC.

Khabib i Ferguson mají shodně dvanáct výher v řadě, které ukořistili v té největší a nejtěžší MMA organizaci planety. Šampion lehké váhy k tomu navíc ve své kariéře ještě nikdy nezaváhal a měnit to nehodlá ani během své další ostře sledované obhajoby.

„Myslím si, že Khabib vyhraje,“ řekl hned na úvod Gaethje. „Tony bude určitě nebezpečný a jistě se pokusí do hry přinést něco nového, ale sakra vůbec nedokážu říct, jestli bude schopný ze země na Khabiba pálit své pověstné lokty nebo jestli zahrozí nějakou submisí.“


Většina soupeřů, s nimiž se Ferguson v poslední době utkal, byli převážně postojáři. Jediný, kdo dobře ovládal zem, byl wrestler Kevin Lee a ten „El Cucuye“ málem porazil.


„Je opravdu šílené, jak se dokáže Tony uhýbat ranám v postoji. Ale jedná se o aspekt boje, který se rozhodně Khabib nebude snažit prověřit. Očekávám, že bude dělat to, co dělá vždy, a jsem opravdu zvědavý, jak se Tony popere s Khabibovou zemí,“ říká Gaethje.

„Jsem zvědavý, jak Tony využije svého jiu-jitsu a jak mu vydrží síly, pokud se na něm bude nonstop někdo válet. Bude to pro něj obtížné zejména díky tomu, jakým stylem Khabib bojuje a jakým způsobem vyhrává zápasy,“ dodával.  


Další články