Sleduj nás

Justin Gaethje o příštím soupeři: Bude to jeden z těchto dvou!

Justin Gaethje o příštím soupeři: Bude to jeden z těchto dvou! FOTO: UFC

Justin Gaethje právě dobojoval, ale už ví, komu bude čelit příště. A znova půjde o velice exkluzivní štípanou.

Historicky nejúspěšnější sběratel UFC rekordů za nejlepší výkony večera se vydává na poslední titulové tažení, na kterém může být každý zápas jeho úplně poslední. Jak sám arizonský bijec potvrdil, stačí jedna prohra a s ní zřejmě už pověsí rukavice na hřebík.

Když tady zatím Justina máme, musíme si jeho zápasů užívat. A bavit se údajně budeme i příště, až do klece vstoupí proti jednomu z těchto dvou soupeřů.

„Další na řadě bude poražený z duelu Beneil Dariush vs. Charles Oliveira. Takový je současný plán, takže se na jejich zápas budu dívat. Možná přijdu i osobně, to ještě nevím,“ řekl Justin portálu MMA Junkie.

Mezi fanoušky se šuškalo o tom, že by smysl mohl dávat i Dustin Poirier, který naposledy bojoval loni v listopadu (proti Michaelu Chandlerovi) a od té doby je bez soupeře.


„Dustin je určitě také logickou možností, ale ten mě už odmítl. Patrně čeká na jinou příležitost, nevím přesně. Proto se na něj teď nezaměřuji,“ podotkl Gaethje, který možnost odvety s Poirier pro tuto chvíli zametl pod koberec.

Dana White o titulovém pořadníku v UFC

To zásadní tedy víme, teď si jen musíme počkat, jak se věci vyvinou. K duelu mezi Charlesem Oliveirou a Beneilem Dariushem dojde 6. května na turnaji UFC 288 v New Jersey. Vítěz, jak uvedl sám Dana White, má přislíbenou titulovou šanci proti šampionovi Islamu Makhachevovi.

„Pro Makhacheva máme už teď připravené jasné plány,“ řekl White po turnaji UFC 286, kde právě Edwards obhájil svůj pás velterové váhy.


„Ve veltru chystáme souboj Edwards vs. Covington. To je dobrá a velice atraktivní bitva, na kterou se já osobně velmi těším. Na Makhacheva bude čekat jeden z dvojice Oliveira vs. Dariush, kteří se spolu utkají v květnu,“ přiblížil.

„Zajímavý bude také sjednocující souboj v pérové váze, kam se nám vrací Alexander Volkanovski, který se utká s Yairem Rodriguezem. Samozřejmě se vždy může objevit nějaké zranění, ale přesně tohle je scénář, se kterým momentálně počítáme,“ uvedl White.


Další články