Sleduj nás

Justin Bieber se odvrací od hudebního průmyslu a provětrá boxerský ring. Furyho požádal o sparingy

Justin Bieber se odvrací od hudebního průmyslu a provětrá boxerský ring. Furyho požádal o sparingy
Justin Bieber hodlá vedle hudební kariéry nakopnout i tu bojovou a rovnou o trénink požádal slavného Tysona Furyho.

Začalo to bojovou výzvou herci Tomu Cruisovi, což ještě nikdo nebral tolik vážně, ale teď už to taková sranda není. Osmadvacetiletý zpěvák skutečně uvažuje nad změnou působení.

Důkazem nám má být pobídka, kterou Bieber zaslal elitnímu boxerovi Furymu. Toho požádal nejen o trénink, ale dokonce i lekce ve sparingu. Tady ho už ale musel varovat Tysonův trenér SugarHill Stewart.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Vítám zprávu, že chce Justin rozvíjet svůj bojový talent, ale aby rovnou žádal Tysona o sparingy, to mi přijde poněkud ujeté,“ řekl Stewart pro Betway, kde potvrdil tu novinku, že se další celebrita rozhodla zavítat do boxerského ringu.

„Kdyby to bylo čistě na mně, tak jako trenér rád vezmu Justina pod svá křídla. Přeci jen Emanuel (Steward) učil Eminema, tak já bych mohl učit Justina. Ukážu mu všechny základy boxu, naučím ho techniky, jak někoho vypnout, ale na nějaké sparingy s osobami, které jsou větší než on, může zapomenout. To nedává smysl. O Furyho si říká jen proto, aby budil pozornost,“ poznamenával.

Co se zábavy ovšem týče, s tím problém nemá. Přeci jen do ringu nyní vstupuje mnoho známých osobností.


„Justin Bieber má miliony sledujících. Jsem si jistý, že by to byl skvělý bavič publika, jeho zápasy by budily ohromnou pozornost. Jestli chce mít profesionální zápas, což jsem slyšel, že chce, tak ať k tomu přistupuje pořádně a nevymýšlí si hlouposti jako sparingy s Furym,“ dodal SugarHill Stewart.

Další články