Sleduj nás

Justin Bieber oživil myšlenku souboje s Tomem Cruisem, prý by ho totálně znemožnil

Justin Bieber oživil myšlenku souboje s Tomem Cruisem, prý by ho totálně znemožnil

Známý zpěvák Justin Bieber oživil myšlenku z loňského léta, kdy se chtěl utkat s hercem Tomem Cruisem. Nyní se snaží své tvrzení podpořit tím, že by oblíbeného filmového hrdinu v oktagonu semlel.

Justin Bieber se objevil v „The Late Show“ Jamese Cordena, který se zpěváka zeptal, proč kdysi vyzval Toma Cruise. První odpověď byla, že se nejprve jednalo o jakýsi „hloupý nápad“, ale když se toho chytla veřejnost, začal si s tou představou hrát, až nakonec kontaktoval šéfa UFC Danu Whitea, přes něhož chtěl duel uskutečnit. 

„Víte vy vůbec co? Ten zápas by mohl být opravdu zábavný,“ pravil Bieber, který zároveň kladl důraz na to, aby se lidé nenechali zmást. Cruise není tak dobrý ve skutečnosti, jako se jeví ve svých filmech. Dodnes však čeká na jeho odpověď k boji.


Následně si James Corden z mladého hudebníka udělal srandu a řekl mu, že kdyby k tomu souboji došlo, určitě by si na něj za žádných okolností nevsadil. Naopak by dal na herecké zkušenosti jeho sedmapadesátiletého soupeře.


„Tom Cruise by absolutně v žádném případě nemohl vyhrát!“ bránil se o třicet dva let mladší zpěvák. „Možná vypadá, že je v dobré fyzické formě, ale to ještě neznamená, že je také dobrý fighter. Všichni jsou zmateni jen těmi rolemi, ve kterých hraje,“ byl přesvědčený.

„V žádném případě nejsem zmatený,“ odpovídal Corden ve snaze vyhecovat Biebera k dalšímu tahu. „Chci vidět tvůj zápas, chlape! Vypracuj se k němu!“ pobízel už tak odhodlaného hudebníka.

„Říkám ti, tohle bys vidět nechtěl,“ pravil Justin, „Toma bych hravě zničil, jsem velmi nebezpečný. Nemyslím si, že tu někdo rozumí mým schopnostem. Já jsem Conorem McGregorem zábavy, a to je holý fakt!“ přidával.Další články