Sleduj nás

Jsou bojovníci, co udělali horší věci než Růžička. A jim se to toleruje. Má je pod sebou OKTAGON, řekl Marhanský

Jsou bojovníci, co udělali horší věci než Růžička. A jim se to toleruje. Má je pod sebou OKTAGON, řekl MarhanskýFOTO: RFA

Šéf RFA Boris Marhanský se podivuje nad tím, kolik lidí stále řeší Tadeáše Růžičku, když se po světě pohybují daleko větší hříšníci.


To, co udělal Tadeáš, je neodpustitelné, neměl to dělat, ale zároveň Marhanský trval na tom, že není žádný soudce a Mawara hodlá hodnotit hlavně na základě jeho profesních výkonů. A ty má excelentní.

Proto mu i navzdory právě probíhajícímu vyšetřování umožnil boj o titul, který dostal nálepku „druhé šance“. „Tadeáš ví, že se druhé šance dávají jen jednou, a já věřím, že ho tento pozitivní přístup z naší strany donutí změnit své chování,“ vysvětlil Marhanský, jak se na danou věc dívá.

Jediný, kdo se řeší

I navzdory Růžičkově hrůznému činu, pro nějž skutečně nejsou omluvy, poukázal ústřední šéf RFA na to, že se do problémů se zákonem dostává daleko více lidí, o nichž se tolik nedebatuje. Ba co víc, má je pod svými křídly dokonce i konkurenční OKTAGON. A ti lidé údajně udělali horší věci jak Mawar.

„Tadeášova kauza vyvolala velké pozdvižení, protože se řešila veřejně. To spustilo tu vlnu reakcí medií, zápasníků, ale třeba i Ondřeje Novotného, který teď dal Růžičkovi doživotní ban v OKTAGONu, ačkoliv má smlouvu s námi… To je úplně stejné, jako bych já dával ban Karlosovi Vémolovi, i když mi nepatří,“ poukazoval.


„Současná situace se mi nelíbí i proto, že osobně znám více lidí, co mají větší průšvihy a udělali daleko horší věci než Tadeáš, a přitom se jim to tolerovalo a nikdo si nestěžoval. Ta pozornost byla směrována pouze na Tadeáše,“ vysvětlil Marhanský, proč se za asistence promotérského kolegy Petra Ondruše rozhodl jít proti proudu a Mawarovi dal druhou šanci.

„Víme o tom, že v ostatních asociacích jsou daleko horší případy, tak jsme se sami sebe ptali, proč my bychom neměli dát druhou šanci člověku, jehož čin sice nijak neomlouvám, ale zároveň se nedopustil ničeho horšího, než čeho se dopustili mnozí další bojovníci. Tadeášův případ se pouze hodně mediálně nafoukl,“ dodal vůdce bojové RFA smečky Boris Marhanský v novém dílu KO magazínu.


Další články