Sleduj nás

Jsi válečník, tak se nechovej jako dítě! vzkazuje Benkaci Deákovi

Jsi válečník, tak se nechovej jako dítě! vzkazuje Benkaci Deákovi

Tomáš Deák (20-10) nesouhlasil s výsledkem svého debutového zápasu pod taktovkou organizace I Am Fighter, kde prohrál po třech kolech na body.

Slovenský borec je toho názoru, že se jednalo o nespravedlivé rozhodnutí, a proto se vůči výsledku odvolal. Jakmile se tato zpráva dostala k jeho francouzskému soupeři, ten na nic nečekal a rychle přispěchal s odpovědí. Diví se, jak mohl Deák vůbec takto reagovat.

„Tomáši, tohle je snad vtip? Snažíš se zpochybnit rozhodnutí zápasu? Tvá strategie nefungovala, 95 % tvých takedownů jsem pokryl, v postoji jsem byl efektivnější a klinče byly také stoprocentně moje (údery a kolena). Viděl jsi, jak jsi po tom zápase vypadal? Jsi válečník, tak si to nekaž a nechovej se jako dítě…,“ napsal Moktar Benkaci na svých sociálních sítích.

Na zmíněný duel bychom se mohli dívat z mnoha pohledů. Na jedné straně můžeme chápat Deákovu křivdu, protože se jednalo o vyrovnané utkání, ale na druhou stranu musíme rovněž přiznat, že Benkaci působil od začátku uvolněnějším dojmem a jeho údery byly opravdu o něco přesnější.


Šestadvacetiletý francouzský bojovník přijel do Prahy s velkým sebevědomím a domů odjel s velkou výhrou. Dá se očekávat, že ani komise na tomto výsledku nic nezmění, nicméně na finální verdikt si budeme muset pár dní počkat.


Další články