Sleduj nás

Jsem připraven na návrat bratrů Diazových, tvrdí White. V čem ale vidí háček?

Jsem připraven na návrat bratrů Diazových, tvrdí White. V čem ale vidí háček?

O návratu bratrů Diazových do nitra oktagonu UFC se již dlouhou dobu hovoří, avšak ani jednou se tato slova nepromítla do reality. Co všechno se podle Whitea musí stát, aby tomu bylo jinak? 

Vesměs se o tom lépe mluví, než se koná. Ačkoliv jsou oba sourozenci již doživotně finančně zabezpečeni, tak se ani jeden z nich nebrání k návratu na horkou půdu smíšených bojových umění, a to hlavně za předpokladu, že za to dostanou pořádně zaplaceno. S touto podmínkou se prezentují nejen v poslední době. Nate Diaz se k tomu navíc cítí „dotčen“, jak s ním UFC zametlo v případě „slíbené“ trilogie s McGregorem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Víte, já nemám problém s bratry Diazovými,“ pravil Dana White, jehož slova zazněla v rozhovoru s Megan Olivi. „Moc rád je uvítám oba dva, ale finální rozhodnutí o jejich návratu nezáleží na mně. Pokud odmítáte zápasy, které vám nabízíme, pak mi nemůžete dávat za vinu, že já jsem ten, kdo dělá něco špatně,“ pravila zkušená hlava organizace, jíž je medii částečně vyčítáno, že se k tomu už dříve nepostavila jinak.


„S Nateem jsem nedávno mluvil, prý je připraven se vrátit zpátky, nicméně kdy to bude, to mi neřekl. Jak on, tak i Nick vědí, že až si budou plně jisti, tak stačí jen jeden telefonát a dáme věci do pohybu. Jeden telefon a mají fight,“ pravil White, jenž zároveň vysvětlil, jak to s financemi v UFC chodí. „Podívejte se, když se mnou uzavřete smlouvu, tak vám dávám záruku tří zápasů ročně. Pokud vám zajistím jenom dva, pak v tom roce stejně dostanete zaplaceno za ty tři. Pokud vám zajistím jenom jeden, potom vám stále musím zaplatit za ty tři. V případě Diazů je to jiné. Ti ode mě žádné peníze nedostávají, protože jim zápasy nabízíme, ale oni je nepřijímají. Chcete to změnit? Čekám u telefonního sluchátka!“


Další články