Sleduj nás

Jsem přesvědčený, že se Marpo pod náporem tlaku zhroutí, přitvrzuje Terminátor

Jsem přesvědčený, že se Marpo pod náporem tlaku zhroutí, přitvrzuje Terminátor
Karlos Vémola přechází do ofenzivy. Marpo bude za všechna svá odvážná slova údajně litovat hned v prvním kole. 

Oba borci se spolu (snad už definitivně) střetnou 21. května na turnaji Oktagonu v boxerském zápase, ve kterém je bude čekat šest tříminutových kol. Z hlediska fyzické přípravy si Karlos podmínky nemůže vynachválit. Ví, že vše hraje v jeho prospěch.

„Jsem přesvědčený, že se dočkám prvního (ryzího) KO své kariéry. Marpo ten tlak nevydrží. Neumí si představit, co jsem schopen za tlak vyvinout za tři minuty. Pro mě jsou tři minuty opravdu krátká doba. V MMA normálně trénujeme na pět minut. Takže jsem přesvědčený, že budu fyzicky a psychicky připravený,“ informoval Terminátor, jehož poselství zaznělo na webu isport.cz.


Velkým otazníkem až doposud byla Karlosova ruka. Kvůli ní bylo odloženo již několik duelů. Dle nového bojového scénáře bychom se však už žádných odkladů dočkat neměli.

„Byl jsem na rezonanci a vypadá to super. Doktor mi ještě doporučil, ať dalších šest týdnů nejdu do plna. Abychom to kvůli tomu, že to teď vypadá dobře, neuspěchali. Takže do konce února. Makám už teď třífázově, na fyzičce, nohách, na všem, ale ostré sparingy začnu až od března. To bude muset stačit. Březen, duben, květen, tři měsíce sparingů. Pokud budu fyzicky ve formě, okamžitě skočím do sparingů, tak by to mělo stačit,“ vyjasnil skrze deník Sport svůj bojový plán zápasník, který se jako první Čech objevil v renomovaném UFC.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články