Sleduj nás

Jsem nejsilnější žena Česka! hlásí Lucie Kotlárová. Do klece by brala i Vémolu: Až ho povalí 260 kilo, tak nebude vědět, kde mu hlava stojí!

Jsem nejsilnější žena Česka! hlásí Lucie Kotlárová. Do klece by brala i Vémolu: Až ho povalí 260 kilo, tak nebude vědět, kde mu hlava stojí! Foto: RedFace / OKTAGON MMA

Až Karlos Vémola bude shánět ten autobus Kotlárů, se kterým by se rád utkal, tak do něho nasedne i 262kilová Lucie.

Sestřenice Diega či Jaroslava Kotlárových nezůstává pozadu a naplno ukazuje své bojové schopnosti. Ty jsou prý velice pokročilé, neboť zahrnují deset let tréninků capoeiry a pět let kung fu, styl draka. Této velice komplexní zápasnici pouze na kvalitách ubírá její mohutná tělesná stavba, kterou by jí mohli závidět i mnozí sumisté.

Momentálně se však z Lucie stal fenomén českého internetu. K vidění jsou videa, jak hází s pneumatikami, tahá čtyřtunového Hummera, bouchá do pytle, nechává si vykládat karty u přítelkyně známé věštkyně Jolandy anebo dokonce i rapuje. Kdo by náhodou nemohl uvěřit, nechť se podívá na přiložené video.


Nyní je Lucie, která si mimo jiné říká také „Droběna“ anebo „Princezna“, součástí organizace RedFace, kde hodlá mít 6. dubna na turnaji v UNYP areně zápas. Soupeřka jí zatím potvrzena nebyla, a to hned z několika důvodů. Ty mohutná bojovnice odhalila na svém Instagramu.


„Proč jsem začala trénovat? Protože mám ještě z mládí divokou pověst jako nejsilnější žena Česka a už jsem se nemohla dívat, jak si tu z nás nějaký gádžo (Karlos Benda) dělá srandu a ponižuje nás. Zaprvé Jaroslava neporazil čestně, to víme všichni, protože ho škrtil po gongu, a zadruhé přál Diegovi nemoc.

Já jsem možná holka, ale v mládí jsem se prala s klukama a žádný mě neporazil. Žádný! Ani jeden! A to jsem byla jako kvítko, nějakých 140, 150 kilo. Teď mám 260, dvě kila jsem už zhubla, ale jsem podstatně silnější a toho gádža bych rychle donutila se nám omluvit!“ řekla Kotlárová, která původně do klece vyzývala Karlose Bendu. Ten se její pobídkou logicky ani nezabýval, což Lucii donutilo hledat dál.

„Pokud Benda nemůže, tak chci tu jeho přítelkyni Janičku. A pokud se i ona bude bát, tak si holt do klece vezmu nějakou skutečnou zápasnici, jako je Lucie Pudilová, ale klidně i zápasníka, jako je Karlos Vémola,“ prohlásila Lucie, nad jejímž výrokem se mnozí fanoušci vyloženě pozastavili.


„A proč ne Vémola? On je zemař, já jsem taky dobrá na zemi. A se svou váhou ho převálcuju. Ať si mě zkusí povalit, uvidí, že to nepůjde. Mě zkoušeli na zem stáhnout už jinačí frajeři a taky se jim to nepovedlo. Ale to sami už brzo uvidíte,“ prohlásila Kotlárová, která se přidává ke Shopaholic a stává se novou královnou českého bizáru. Jen s tím rozdílem, že do té klece bojovat vážně míří.


Další články