Sleduj nás

Jsem nejdrsnější chlápek v divizi a jdu si pro tebe, Khabibe! hlásí Gaethje

Jsem nejdrsnější chlápek v divizi a jdu si pro tebe, Khabibe! hlásí Gaethje

Justin „The Highlight“ Gaethje zase jednou dostál svému jménu, když na UFC on ESPN 2 během hlavního zápasu večera přemohl Edsona Barbozu jedním rychlým a tvrdým úderem. Chlápek, který sbírá jedno KO za druhým, se hodlá probojovat až na vrchol žebříčku divize lehké váhy, kde sedí muž, jehož ještě nikdo nedokázal porazit.

„Jdu si pro tebe, Khabibe!“ hlásí sebevědomý třicetiletý hrdina z Arizony. „Umím zastavovat takedowny, jsem wrestler číslo jedna v divizi!“ nepochyboval o svých dovednostech, které také nezapomněl vysvětlit. „Mám zvláštní schopnost nejenom čelit, ale zároveň se vyhýbat pokusům o takedown všeho druhu. To je prostě něco, s čím se on ještě nesetkal!“


Zatím je jisté, že až se Khabib vrátí, a že to podle šéfa UFC bude v září, tak bude čelit vítězi duelu Holloway - Poirier. Zdali Gaethje do té doby stihne přemoct další překážku v pořadí, pak ani jeho jméno z boje o titul nemůžeme vyloučit. Prozatím jsou však podobné spekulace poněkud předčasné.

„Je mi jedno, s kým budu zápasit příště. Chci se stát šampionem a toho se držím. Titul a Khabib… to jsou prostě dvě věci, které ve své kariéře chci. Khabiba z toho důvodu, že věřím, že ho mohu porazit. Jsem nejdrsnější chlápek v divizi a jsem jednou z největších hrozeb, jaké tu může potkat,“ řekl dobře naladěný zápasník, jenž má momentálně na svém kontě 20 výher a pouze 2 porážky.


Uznání se ke Gaethejovi dostalo i od dlouhodobého moderátora Joeho Rogana. Ten na svém instagramu napsal, že zatím brutálnějšího chlápka ve světě MMA nepotkal. No a vesměs má pravdu. 17 z 20 Justinových výher totiž přišlo formou KO.

„Být považován za nejbrutálnějšího zápasníka v už tak brutálním sportu je fakt šílené! Ale kdybych si měl vybrat, na koho to sedí, pak je to právě Justin Gaethje. Jeho KO proti Barbozovi bylo jedno z nejnebezpečnějších, jaké jsem kdy v tomto sportu viděl!“


Další články