Sleduj nás

Joshuův trenér potvrdil, že dal svolení ke sparingu jen pár dní před zápasem

Joshuův trenér potvrdil, že dal svolení ke sparingu jen pár dní před zápasem

Spoustě lidem se to nezdálo, ale nyní to potvrdil i sám trenér britského zápasníka. Anthony Joshua opravdu podstoupil jen pár dní před klíčovou odvetou lehčí zápasnickou rozcvičku, po níž celý svět začal plašit, že na ní utržil KO.

„Jednalo se jenom o lehčí sparing. Nic, na co by AJ začátkem týdne nebyl zvyklý. Šlo o to zbystřit smysly. Rány sice létaly, ale nejednalo se o nic silového,“ rozpovídal se Rob McCracken pro IFL TV.


Několik anglických deníků následně kolem pondělního večera přišlo s informací, že AJ dostal KO. Tuto zprávu však nikdo z okolí Joshuova týmu oficiálně nepotvrdil.

Mark Robinson, novinář a fotograf, který měl být toho dne na místě, později uvedl, že AJ schytal jeden dobrý úder. Je tedy možné, že se to světová media následně pokusila natáhnout a udělala z případu velkou věc, která vůbec nemusela být tak vážná, jak se zprvu jevila. 


„Anthony má za sebou opravdu dobrý přípravný kemp. Nyní moc dobře věděl, proti čemu stojí, připravoval se na to s celou řadou profesionálů. Vidím na něm, že je plně motivovaný si vzít pásy zpět,“ doplňoval Joshuův kouč.


Další články