Sleduj nás

Joshuův slib Whyteovi padl. Promotér současného šampiona přislíbil zápas s Millerem

Joshuův slib Whyteovi padl. Promotér současného šampiona přislíbil zápas s Millerem

Tak moc se Dillian Whyte těšil na svou odvetu, ale nakonec ji přeci jenom nedostane. Pokud jste zaznamenali ze slov rodáka z Jamajky jistou zlobu, pak je to právě kvůli tomu, že mu dal Joshua se svým týmem vale. Aktuální držitel pásů WBA, IBF a WBO bude bojovat proti Jarrellu Millerovi.

Dillian Whyte se těšil na svou odvetu

„Anthony je přímo jako dělaný pro americké publikum. Je to hodně velký krok pro jeho kariéru, ale dřív nebo později by ten krok stejně musel udělat. Je tedy lepší, když to bude teď,“ prozradil veřejnosti Joshuův promotér Eddie Hearn, jehož řeč zazněla v přímém přenosu důvěryhodné stanice Sky Sports.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak už jsme naznačili. „AJ“ (22-0, 21 KO) se představí na horké zámořské půdě, kde si to rozdá s druhým doposud neporaženým hrdinou. Tím je třicetiletý Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO). Zápas by se měl uskutečnit 1. nebo 8. června, a to v newyorské Madison Square Garden.


„Chápu, že by ho většina fanoušků raději viděla zápasit doma (původně ve Wembley), ale máte-li se stát celosvětovou hvězdou, je pro vaši kariéru zásadní, abyste se objevili i na půdě soupeře,“ dodal Hearn, který si je jistý, že tento duel bude začátkem nových velkolepých zápasnických smluv.


Další články