Sleduj nás

Joshua se s tím nehodlá mazat, Furymu slíbil, že ho sejme do šestého kola. Vzápětí dorazila i odpověď

Joshua se s tím nehodlá mazat, Furymu slíbil, že ho sejme do šestého kola. Vzápětí dorazila i odpověď

Od jejich vzájemného zápasu nás dělí sice ještě celá řádka dlouhých dní, ale už teď se oba borci snaží o kvalitní promo.

Tentokrát se jako první o slovo postaral Anthony „AJ“ Joshua (23-1, 21 KO), který si veřejně tipl výsledek potenciálního duelu se svým krajanem Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO).

AJ, který se častokrát s podobnými predikcemi drží více při zdi, náhle prohlásil: „K Tysonovi chovám všeobecně úctu, protože je to vzorný otec a dobrý člověk, ale na druhou stranu mu budu chtít rozbít hlavu.“


Joshua se normálně o trashtalk nepokouší, nyní se však nebál zajít o trochu hlouběji. „Myslím si, že jsem lepší jak Tyson. Mám za sebou kratší kariéru, cítím se více čerstvý a umím lépe snášet tlak. Proto věřím, že ho v ringu knokautuji. Bude to někdy v rozmezí prvních šesti kol,“ tipoval.

A že je Fury tím prvním, kdo porazil Wildera? To údajně nic nedokazuje. „Opravdu se domnívám, že jsem rychlejší než Wilder. Dívejte se na to, jak chcete, ale já věřím, že jsem lepší,“ završil AJ.


Když už to téma Joshua tak hezky otevřel, nebyl by to Tyson Fury, aby v něm nepokračoval. „Joshua říká, že mě dostane do šestého kola? To je dobře, protože já se ho chystám knokautovat hned v prvním kole!“ vzkázal stručně prostřednictvím medií Gypsy King, jemuž ve světovém žebříčku těžké váhy náleží první příčka.


Další články