Sleduj nás

Joshua potvrdil, že zamluvil Wembley na duben. Bojovat ale bude nejspíš sám, protože Wilder odmítá

Joshua potvrdil, že zamluvil Wembley na duben. Bojovat ale bude nejspíš sám, protože Wilder odmítá

Kolik starostí natropí jedna remíza… Držitel pásu IBF, WBA a IBO stále nezná jméno svého soupeře, ačkoliv si už zamluvil stadion ve Wembley.

Původní plán zněl tak, že se Anthony Joshua utká s lepším z dvojice Wilder - Fury, avšak protože tato bitva vítěze nepřinesla, pak ani on chvíli netušil, na koho se má obrátit. 

Pás WBC ale zůstal v držení Deontaye, takže nakonec se ozval jemu, s tím že se oba utkají v souboje o vše v největším svatostánku Anglie, který je domovem i tamní fotbalové reprezentace. 


Anthony Joshua utká s lepším z dvojice Wilder - Fury

Horší v případě devětadvacetiletého šampiona ovšem je, že jeho „výzvy“ nikdo nevyslýchá. „Nemůžeme se pustit do dalšího jednání, když tu máme otevřenou věc,“ pravil Wilder. 


A Fury to dokonce okořenil. „Já a Deontay jsme dvě jedničky ve světě boxu. Nikdo jiný tu není lepší. Tohle je zápas, který chce svět vidět, proto je odveta jedinou logickou věcí,“ zaskočil Joshuu. 

Reakce Anthonyho na sebe nenechala dlouho čekat. „Nechápu to. Tyson nedrží žádné světové tituly, tak kde se bere ten zájem?“ pravil muž, jenž si bude muset asi přehodnotit plány. 


Přitom je mu jedno, koho dostane. „Jsem ochotný se utkat s jedním i s druhým, ale preferuji však Wildera, protože drží pás WBC. Nemůžu ale mluvit za ně,“ je si vědom, že veškeré jeho úsilí se bez zájmu druhé strany s úspěchem nesetká…


Další články