Sleduj nás

Joshua: O lidech, jako je Wilder, říkáme, že to jsou ku*vy

Joshua: O lidech, jako je Wilder, říkáme, že to jsou ku*vy

Jakmile v létě loňského roku prohrál Anthony Joshua svůj první profesionální zápas, opřel se do něj Deontay Wilder a řekl: „Tohle je sračka, to nikdy nebyl reálný šampion.“ Když se tedy naskytla vhodná příležitost, rozhodl se třicetiletý Brit alespoň zčásti vrátit úder.

Joshua vystoupil v podcastu Chrise Mannixe, jenž se současného držitele čtyř pásů zeptal, zdali cítil pokušení, aby zkritizoval Wilderův výkon z posledního duelu, v němž prohrál s Tysonem Furym. „AJ“ se ani příliš dlouho nerozmýšlel a odpověděl: „Oh, ano, ano, cítil. Hned jsem si vytáhl z šuplíku celý seznam věcí, které jsem chtěl o Wilderovi říct, ale nakonec jsem nic neudělal, protože nejsem zvyklý kopat do lidí, kteří jsou zrovna na dně. A to je poznámka číslo jedna na tom mém listu.“

wilder_joshua


Deontay Wilder byl ovšem v létě loňského roku opravdu nepříčetný, že ani Joshua všechny ty připomínky nemohl ignorovat. „Myslím si, že já a Deontay jsme oba dva z jiného těsta. On je tím, čemu my říkáme… Začíná to písmenkem ‚k‘ a končí písmenkem ‚a‘. Ale nebudu to říkat nahlas, nejsem tím, kdo je takhle zvyklý mluvit. Reprezentuji totiž DAZN a všechny své sponzory, snažím se od těchto urážek držet dál,“ vysvětloval třicetiletý rodák z Watfordu.


Další články