Sleduj nás

Joshua a šampion? Plánoval jsem mu dát takové bití, že by se mým směrem už nikdy nepodíval, tvrdí Miller

Joshua a šampion? Plánoval jsem mu dát takové bití, že by se mým směrem už nikdy nepodíval, tvrdí Miller

Dopingový hříšník Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) se měl začátkem léta loňského roku střetnout s tehdy ještě neporaženým vládcem těžké váhy Anthonym „AJ“ Joshuou (nyní 23-1-0, 21 KO). Díky pozitivními nálezu ovšem přišel jak o milionový zápas, tak i o možnost získat prestižní boxerské pásy.

Šance se na short notice místo Jarrella chytil Andy „The Destroyer“ Ruiz Jr. (33-2-0, 22 KO), jenž způsobil v celé těžkotonážní divizi velký rozruch, když během duelu poslal Joshuu rovnou čtyřikrát do počítání. Rozhodčí následně v sedmém kole zápas ukončil a nový mistr byl rázem na světě.

Jarrell Miller měl pozitivní nález


„Pche! Kdyby Joshua bojoval se mnou, byla by to vražda v přímém přenosu. Dostal by ode mě takové bití, že by se mým směrem už nikdy nepodíval!“ svěřoval se brooklynský potížista „Big Baby“ Miller, který se nebál prozradit ještě jednu zásadní věc. „Spousta lidí neví, že mě Andy Ruiz požádal, abych mu šel dělat sparingpartnera,“ připisoval si zásluhy za svého amerického kolegu s mexickými kořeny.

Třicetiletý watfordský rodák si v prosinci minulého roku vzal své pásy zpátky, ale už se do odvety nehrnul v tom svém typickém vražedném naladění. Svého soupeře spíše jen takticky vybodoval.


„Na Anthonyho jsem byl dokonale připravený a myslím si, že bych mu ublížil ještě víc než Andy. Udělal bych z něj kripla, vůbec by se neuměl bránit mým útokům. Umím totiž lépe pracovat nohama a jsem i daleko přesnější. Nikdo se neumí tlačit dopředu tak jako já, jsem jako býk!“ přidával zápasník, který si odseděl svůj povinný šestiměsíční trest za doping. Nyní stále vyhlíží svůj první comeback fight.


Další články