Sleduj nás

José Aldo o tom, kdo je podle něho nejlepší MMA bojovník současnosti

José Aldo o tom, kdo je podle něho nejlepší MMA bojovník současnosti
Každá éra má nějakého nejlepšího bojovníka. V té současné je to podle Josého Alda jeho brazilský kolega.

José „Scarface“ Aldo, to je legendární jméno, které je často uváděno mezi nejlepšími bojovníky celé historie pérové váhy. Čas jeho vlády ovšem již dávno vypršel, dá se říct už před sedmi lety, ale zato tu jsou jiní, jimž patří přítomnost.

Když se měl legendární Brazilec rozpovídat o tom, kdo aktuálně vládne UFC, nemusel dvakrát přemýšlet. Prakticky ihned měl jasno.

„V současné chvíli je jednoznačně nejlepší Charles Oliveira. Je vidět, že tohle je jeho moment, jeho éra. Nese se na famózní vlně a porazil spoustu, spoustu zvučných soupeřů. Navíc je neudolává na body, on je ničí před limitem, nenechává nic náhodě. Každým bojem prokazuje své kvality a já ho za to obdivuji,“ rozplýval se Aldo.

charles oliveira titul


Tím pádem nám patrně byla zodpovězena i otázka, kdo podle jeho predikce vyhraje nadcházející titulový zápas v rámci lehké váhy.

„Charlesovi chvíli trvalo, než se našel, ale od určitého bodu své kariéry je doslova nezastavitelný. Svou kariéru oživil jako Fénix, který náhle povstal z popela. Svými výkony, které jsou velmi atraktivní, si získal nejen mé srdce, ale určitě i mnohých fanoušků. Je to velmi motivovaný týpek s hodně agresivním stylem boje. Je jedno, proti jakému soupeři bude stát, má sázka půjde vždy na něj,“ uvedl Aldo.

Další články