Sleduj nás

Jones utíká do těžké váhy, protože ví, že ho jinak vypleskám, je přesvědčený Adesanya

Jones utíká do těžké váhy, protože ví, že ho jinak vypleskám, je přesvědčený Adesanya

Jon Jones (25-1-0) nedávno oznámil, že nehodlá čekat na Israele Adesanyu (18-0-0) až nabere sebevědomí, aby mu mohl čelit. Proto hodlá naplnit svůj plán a vydat se do váhy těžké, kde by chtěl pokračovat v přepisování historie. Nigerijský šampion však teď na „Bonese“ apeluje, aby svůj přesun pozdržel.

„Zavři tu svou zas*anou hubu a počkej, dokud si neudělám pořádek ve své divizi,“ řekl doposud neporažený Nigérijec u Joeho Rogana. „Jakmile budu hotov, přijdu a naučím tě mě respektovat!“ neváhal ani na vteřinu.

Newyorský rodák Adesanyu několikrát pobízel, aby mu čelil hned, nakonec však své snahy vzdal. Začátkem února ho čeká dost možná poslední bitva v kategorii do 93 kilogramů, načež se přesune mezi hmotnostní elitu, kde by se rád utkal se Stipem Miocicem.


Už je skoro čas, říká Jon Jones, kterého čeká možná poslední obhajoba v polotěžké váze

„Nakonec mi bude čelit, vím to, ale pro nyní musím respektovat hru,“ svěřoval se Adesanya, jemuž se zranil titulový vyzyvatel Paulo Costa (13-0-0), a tudíž bude svůj pás hájit proti Božímu bojovníkovi Yoelu Romerovi (13-4-0).


„Jestli nechceš čekat, přijď za mnou a dokaž mi, že jsi nejlepší. Pokud ne, tak zavři hubu a počkej, dokud nepřijdu já za tebou,“ zvyšoval na důrazu nigerijský šampion, jenž si neodpustil ani rýpnutí do Jonesovy „mužnosti“. „Myslím si, že se bojí. Utíká do těžké váhy. Už dávno by tam jinak přešel. Takže počkej na mě, až udělám, co musím. Pak přijdu za tebou,“ dodával.


Další články