Sleduj nás

Jones souhlasí s odvetou se Santosem, trvá však na jedné podmínce

Jones souhlasí s odvetou se Santosem, trvá však na jedné podmínce

Aktuální král polotěžké váhy, který o víkendu v těsném bodovém rozhodnutí obhájil svůj trůn proti Thiagovi Santosovi, souhlasil s odvetou. Chce si však nyní dát chvíli od zápasení pauzu, aby doléčil válečná zranění, a tak si stojí za jednou podmínkou.

„Thiago si vedl skvěle. Dokonce lépe, než jsem čekal. Myslím si, že nás odveta nemine, nebude to však hned,“ pravil Jones necelé dva dny po zápase, ve kterém dostal hlasy dvou ze tří přísedících soudců (2x 48-47 v jeho prospěch a jednou 47-48 proti němu).

„Divize se nám dobře vyvíjí, je zde spousta talentovaných soupeřů, kteří čekají na svou příležitost. Thiago Santos je určitě jedním z nejzkušenějších. Pokud někoho porazí, aby se v žebříčku vyhoupl zpátky nahoru, pak se znova setkáme,“ vysvětloval doposud neomylný šampion.


Jelikož se jednalo o nečekaně těsné utkání, pak se není čemu divit, že si odvetu přeje spousta lidí. „Souhlasím, Santos byl opravdu dobrý,“ odpovídal Jones na reakce svých fanoušků na twitteru. Uvidíme, jaký bude jeho comeback. Myslím si, že má na to porazit většinu z těch chlápků, co tu máme,“ doplňoval.


A jaké scénáře se nám nabízí? V tento moment je těžké soudit. Ani Thiagovo koleno není po zápase v nejlepším stavu a druhý nejvýše postavený adept (Anthony Smith) hlasící se o odvetu s Jonesem je momentálně také mimo hru, neboť se zotavuje z operace ruky, jíž si zlomil při zápase Gustafssonem. Nedaleko špičky se pohybuje například ještě Dominick Reyes (11-0-0) anebo Jan Blachowicz (24-8-0), který vyhrál 5 ze svých posledních šesti soubojů.


Další články