Sleduj nás

Jones si vybral Miocice, neboť si na něj věří. Bude ale překvapen, tvrdí legenda

Jones si vybral Miocice, neboť si na něj věří. Bude ale překvapen, tvrdí legenda

Jon Jones znovu potvrdil, že jeho příštím soupeřem bude Stipe Miocic. Údajně ale neví, do čeho vstupuje.


Dlouho odkladný debut v těžké váze se uskuteční snad už konečně během tohoto podzimu. "Bones" nenechává nic náhodě, a aby byl co nejlépe připraven, více než dva roku piluje svou tělesnou formu.


"Je mi jasné, o co Jonovi jde. Vybral si Stipeho, jelikož je starší, menší a už ne v takové formě. Chce se v těžké váze uvést výhrou a myslí si, že tohle bude ta cesta. Omyl!" vyjádřil se bývalý šampion střední váhy Chris Weidman."Stipe váží solidních 114 kilo a je připravený se kdykoliv vrátit. Vím to, je to můj přítel, trénovali jsme spolu, bavíme se. Stipe bude na Jona víc než připravený. Pokud si Jon myslí, že bude bojovat proti stokilovému týpkovi, tak se plete. Bude stát proti dobře připravené skále, která je připravena jako nikdy!" odhalil.


jon jones reyes

Zatím to vypadalo, že bychom se této bitvy měli dočkat v září . Čas nicméně plyne a nějakého oficiálního potvrzení jsme se ještě nedočkali.Sám Jon Jones dokonce potvrdil, že jeho příštím protivníkem bude právě Miocic. Údajně ho považuje za "těžšího soupeře", než je šampion Francis Ngannou. O termínu ale nepadlo ani slovo.


Další články