Sleduj nás

Jones nebo Khabib? Zapomeňte! Já budu nová jednička UFC, hlásí Chimaev

Jones nebo Khabib? Zapomeňte! Já budu nová jednička UFC, hlásí Chimaev

Přišel, viděl, dvakrát vyhrál a sebevědomí mu narostlo až do ohromných výšin. Khamzat Chimaev o sobě opět dává najevo, že on je tou pravou horou, kterou jen tak někdo nepřekoná.

Šestadvacetiletý fighter z útrob velterové váhy, o němž v posledních dnech můžeme slyšet opravdu často, se znovu připomněl dalším sebevědomým prohlášením. Tentokrát všem fanouškům slíbil, že se nejenom stane šampionem, dokonce sesadí Jona Jonese z čela pound-for-pound žebříčku (napříč váhami).

„Mám za sebou osm fightů a osm ukončení. Každého svého soupeře jsem totálně přejel a v dalším zápase ani nepočítám, že by tomu mělo být jinak. Už brzo se stanu šampionem a potom pound-for-pound jedničkou,“ vyřkl Chiamev svůj slib, který se bude snažit co nejdříve naplnit.


Khamzat Chimaev je novou hvězdou UFC

Dana White dokonce potvrdil, že pokud si tento dobře promazaný „švédský“ stroj na ukončování soupeřů udrží svou výkonnost a aktivitu, nakonec nebude mít jinou možnost, než mu předhodit souboj s šampionem Kamaru Usmanem. Na toho však příště čeká Gilbert Burns, Chimaev má proto dostatek času udělat si jméno a porazit i někoho z těch vrchních pater žebříčku, aby jeho slova začalo brát více lidí vážně.Další články