Sleduj nás

Jon Jones odhalil, kolik let mu ještě zbývá, než pověsí rukavice na hřebík

Jon Jones odhalil, kolik let mu ještě zbývá, než pověsí rukavice na hřebík

Jon Jones, který je mnohými považován za nejlepšího MMA zápasníka planety, odhalil své úmysly ohledně odchodu do důchodu.

Ačkoliv „Bones“ v současné chvíli sice trochu stagnuje, plánuje se ještě vrátit a ovládnout nejtěžší hmotnostní kategorii, než definitivně pověsí rukavice na hřebík. K tomu by mělo dojít přibližně za dva roky.

„Než mi bude čtyřicet, budu se už pět let nacházet v důchodu,“ uvedl sám třiatřicetiletý americký zápasník, který v posledních dnech opět otevřel slovní válku s Danielem Cormierem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jon Jones řekl, kdy se chystá do důchodu

Tímto svědectvím se mu snažil říct, že na rozdíl od svého soka v jeho pozdním bojovém věku už v MMA dávno působit nebude.


„Odchod do důchodu si mohu dovolit, porazil jsem všechna velká jména. Ty, Danieli, budeš muset žít s tím, že má hvězda dosahuje větší výšky než ta tvoje. Takže, nemel o mně sračky a pak já nebudu mlít žádné o tobě. Nerad bych znovu ranil tvoje city,“ zmínil Jones a připomněl tak, že to byl právě on, kdo vystavil Cormierovi v UFC jeho první a následně i druhou stopku.


Další články