Sleduj nás

Jon Jones i Nate Diaz reagují na „pomateného“ Conora McGregora

Jon Jones i Nate Diaz reagují na „pomateného“ Conora McGregora

Conor McGregor se rozhodl opět jednou oživit zdánlivě poklidnou víkendovou atmosféru další diskutabilní věcí. Vytvořil si totiž žebříček historicky nejúspěšnějších bojovníků a sám sebe pasoval na jeho dělený vrchol s Andersonem Silvou.

Již tato část dokázala vzbudit rozruch, ale i tak se nebál jít Conor ještě dál a vlepil pomyslnou facku do tváře Georgese St-Pierra či Jona Jonese. Oba je sice uznal a v jeho žebříčku mají čestné místo, ale údajně oba dva hrají tzv. „bezpečnou hru“ tím, že si vybírají soupeře. Nemluvě o tom, že na body vyhrávají zápasy, které klidně mohli prohrát.

Už jen to, že se Conor označil za nejlepšího, zafungovalo jako voda na mlýn takového Natea Diaze, jenž Irových slov bleskurychle využil. „Sejmul jsem dvojího šampiona a k tomu ještě pound-for-pound krále všech dob. Tady vidíte, kdo je opravdový G.O.A.T. (nejlepších ze všech). A nezapomeňte, že jsem ho sundal rychleji než Mayweather a na zemi ho ukončil dříve než kdokoliv jiný. Takže nasrat na všechny žebříčky,“ reagoval stocktonský rváč.

diaz_nate

A pozadu s odpovědí nezůstal ani Jon Jones. „Aaaand still,“ odepisoval na svém Twitteru. „Říká ti to něco? Možná bys tím měl začít,“ poukazoval na ten fakt, že Conor, ačkoliv držel pásy ve dvou váhových divizích, tak ani jeden neobhajoval. „Nebudu tu řešit, kdo je nejlepší z nejlepších. Nechám fanoušky, ať to rozhodnou za mě,“ dodával současný šampion polotěžké váhy. 


Chvíli to vypadalo, že už je klid, ale poté se „Bones“ opět přihlásil a na svém Twitteru sdílel tabulku, v níž byla vyobrazena jména všech bojovníků, kteří v UFC vyhráli nejvíce titulových zápasů. On sám jich vyhrál čtrnáct, a to bez jediné porážky. St-Pierre třináct s dvěma porážkami a Demetrious Johnson dvanáct s dvěma porážkami. „A Conore, ty nejlepší ze všech, kde jsi v tomto žebříčku ty?“ ptal se Jones škodolibě. 

Na ten list se mimo jiné můžeme podívat i my sami. Další články