Sleduj nás

Johnny Walker: Na titul potřebuji ještě jednu nebo dvě výhry, ale Jonese bych sejmul klidně hned

Johnny Walker: Na titul potřebuji ještě jednu nebo dvě výhry, ale Jonese bych sejmul klidně hned

Slibně se rýsující hvězda, která svým vstupem do UFC vyhrála tři zápasy v řadě, by ráda co nejrychleji poskočila v žebříčku divize polotěžké váhy a vyzvala nejmocnějšího zápasníka novodobé historie.

Jon Jones je mužem, na něhož ještě nikdo nenašel recept. Spousta lidí se domnívala, že by to mohla změnit, jenže ani jeden neuspěl. Další, kdo stojí ve frontě, je sedmadvacetiletý brazilský talent Johnny Walker, jenž se momentálně nese na vlně devíti výher.


„Já jsem ten, kdo ho porazí a převezme jeho žezlo,“ řekla slibná mašina na knokauty. „Potřebuji ještě jedno nebo dvě vítězství, abych se k němu dostal, ale sám vím, že bych s ním mohl bojovat klidně hned,“ projevoval své vysoké sebevědomí, které získal po skalpech Rountreea, Ledeta a Cirkunova.

Walkerovi momenátlně patří dvanácté místo v žebříčku. Jakmile se dostane do top desítky, pak začnou ty pravé výzvy. „Nerad bych převzal někomu jeho čestné místo. Zase takový sobec nejsem,“ klidnil nadaný Brazilec své emoce. „Rád si svou šanci vybojuju jako každý jiný,“ dodával.


Kdo bude jeho dalším soupeřem, to se zatím neví. Momentálně bojuje akorát tak se svým zraněným ramenem. „Jakmile to bude možné, přijmu výzvu od kohokoliv, kdo je přede mnou. Nesmím však nic uspěchat, potřebuji doléčit zranění ruky a pak se připravit na kemp,“ uzavíral.


Další články