Sleduj nás

John Fury: Jsem připravený si to rozdat s Mikem Tysonem a v ringu klidně umřít

John Fury: Jsem připravený si to rozdat s Mikem Tysonem a v ringu klidně umřít

Sotva „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) oznámil svůj návrat mezi šestnáct provazů, tak se mu začaly nabídky jen hrnout. Jedním z posledních vyzyvatelů je i pětapadesátiletý John „Gypsy“ Fury (8-4-1, 1 KO), otec slavného šampiona Tysona „Gypsyho Kinga“ Furyho (30-0-1, 21 KO).

Trenér „Nejděsivějšího muže planety“ před pár dny oznámil, že s Tysonem může bojovat pouze ten, kdo se nebojí v ringu zemřít. A přesně s takovouto mentalitou se snaží vystupovat i John Fury, jenž se už teď pokouší o založení slibného proma.

„Mike Tyson se vrací zpátky a já s ním budu bojovat,“ uvedl vysloužilý boxer, který čirou náhodou také poměrně nedávno začal s tréninkem. Důvodem byla slovní roztržka s šestapadesátiletým kulturistou Mickym Theem, který sebevědomě prohlásil, že ho nikdo v jeho věkové kategorii nedokáže porazit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

John Fury se chystá do ringu

John Fury se této výzvy chytil, ale jakmile si všiml, že je zpátky Mike Tyson, tak od ní upustil. „Nasrat na Thea! Chci nějaký pořádný test, ne žádného vrátného. Takových jako Theo jsem zmlátil čtyři nebo pět za jednu noc, když mi bylo čtrnáct!“ reagoval.


A právě proto teď John věří, že by mohl projít značně těžší zkouškou. „Mike Tyson je pravý král šampionů. Je to člověk, se kterým stojí za to podstoupit charitativní zápasy. Vím, že on sám zmiňuje jméno mého syna každých pár minut, ale teď tu jsem já, John Fury,“ pravil odhodlaně.

Svou nabídku je ochoten stvrdit tou nejcennější věcí. „Před nikým se neschovávám a vím, že mě Mike neodmítne. Jsem připravený v ringu umřít!“ doplnil otec slavného šampiona.

Mike Tyson v době oznámení svého návratu prohlásil, že jej čekají nějaké charitativní exhibice. Server worldboxingnews dokonce přišel se zprávou, že vše spěje k završení trilogie s Evanderem Holyfieldem, který během časného čtvrtečního rána rovněž oznámil návrat do ringu. Žádný oficiálně potvrzený scénář zatím ovšem neznáme, proto si na něj budeme muset počkat.Další články