Sleduj nás

Joe Rogan: Největší zvíře v UFC je Yair Rodriguez. Umí skvěle kopat i bojovat na zemi

Joe Rogan: Největší zvíře v UFC je Yair Rodriguez. Umí skvěle kopat i bojovat na zemiFOTO: UFC

Dlouholetý komentátor, který již patří mezi itinerář UFC, toho viděl za svoji kariéru opravdu hodně. Málokdy se ovšem Joe Rogan odváže k takto pochvalnému hodnocení, jaké vytáhl v případě dočasného šampiona pérové váhy.

Yaira Rodrigueze nazval zvířetem i géniem a následně také vysvětlil, kde se tolik chvály vzalo.

El Pantera je od svého příchodu do UFC v roce v roce 2014 vnímán jako borec s takřka nekonečným potenciálem. Pouhé dvě porážky z třinácti zápasů jsou skvělou vizitkou, kterou Yair korunoval ziskem dočasného titulu. Ten ukořistil v souboji s Joshem Emmettem, kterého nejprve totálně rozebral v postoji, aby jej nakonec nalákal do rozhodujícího škrcení.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Viděli jste bojovat Yaira Rodrigueze? Je to jeden z nejdivočejších chlápků, kteří kdy vůbec vlezli do klece. Začínal svoji kariéru v taekwondu a pořád umí ty nejšílenější kopy,“ zahájil Joe Rogan ve svém podcastu vychvalování mexického šampiona.

„BJ Penna trefil kopem po 360stupňové otočce. Podívejte se na toho blázna, jak takovou legendu úplně zničil. Je strašně dynamický a přesný,“ připomněl Rogan zápas z turnaje UFC Fight Night 103, kdy Rodriguez rozkopal bývalého šampiona během jediného kola.


„Ve svém posledním zápase ukončil Joshe Emmetta Triangl chokem. Většina borců, kteří jsou takhle dobří v postoji, nemají tak skvělou zem, ale on je obrovsky nebezpečný všude. Je to zatracený genius, vůbec to nechápu, že umí všechno,“ dokončil Joe hodnocení bojovníka, kterého čeká zanedlouho obrovsky těžký zápas s Alexanderem Volkanovskim.

Fenomenální Australan se vrací do své divize po neúspěšném pokusu ovládnout lehkou váhu, ale i zde jej čeká tvrdý test v podobě rozjetého Mexičana.Další články