Sleduj nás

Joe Rogan: Být v kůži Jakea Paula, tak bych si nadělal do kalhot! Mike Tyson se umí přepnout do bojového módu, kdy ho nic nezastaví

Joe Rogan: Být v kůži Jakea Paula, tak bych si nadělal do kalhot! Mike Tyson se umí přepnout do bojového módu, kdy ho nic nezastavíFoto: Most Valuable Promotions

Jeden z nejdiskutovanějších zápasů, který se v bojových sportech letos uskuteční, nás čeká již 20. července. Legenda boxu a jeden z nejděsivějších šampionů v historii se střetne s hvězdou kanálu YouTube, jež zatím porážela převážně bývalé MMA bojovníky.

Všechny papírové předpoklady hovoří jasně. Jake Paul je ve věku sedmadvaceti let na vrcholu svých fyzických sil a již více než čtyři roky je pod dohledem těch nejlepších trenérů, které si lze za peníze koupit. Jeho tělo prodělalo díky tvrdému drilu a hromadě suplementů solidní proměnu. Také je potřeba uznat, že Jake má na box očividně talent a zápas od zápasu se zlepšuje. Druhá strana mince je výběr soupeřů, který vzbuzuje minimálně pochybnosti.

Premiéra s Benem Askrenem byla pouhou formalitou. Kovaný „zemař“ nastoupil do ringu s očividnou nadváhou a na jeho skolení by pravděpodobně stačil i odhodlaný dorostenec. Tyron Woodley byl již jiná kategorie a jeho skalp naznačil, kam až se může Paul ve svých snech dostat. Všichni dosavadní oponenti jsou ovšem zcela jinou třídou, než je bývalý král těžké váhy, který ve své aktivní éře každého soupeře doslova zdemoloval.


„Mozek Mikea Tysona se přepnul do válečného módu. On není z těch, co řeknou, že už je to pryč, protože jsem starý. Vypadá, jako by mu bylo dvacet, žere syrové maso a je nastavený na válku. On je prostě Bůh války. Tenhle kluk může užívat cokoliv chce, ale nikdy se nedostane do podobného stavu,“ okomentoval majitel světově nejznámějšího podcastu svůj pocit z Tysona.

Pravdou je, že pokud se podíváte na statistiku, kterou Mike nasbíral v ringu, spadne vám brada. Čtyřiačtyřicet výher z padesáti bylo způsobeno knokautem a je jasné, že i když „Železný Mike“ ztratil něco ze své dynamiky, schopnost poslat svého soupeře spát nikam nezmizela.


„Být v Paulově kůži, tak bych si nadělal do kalhot. Tyson tam půjde zabít nebo zemřít. Bohužel jsou možné obě varianty,“ prohlásil Rogan ve svém pořadu. Jak souboj generací dopadne, je těžké predikovat. Jisté ovšem je, že vítězem budou bankovní účty obou borců a také platformy Netflix, která vše zaštituje. 


Další články