Sleduj nás

Joanna Jedrzejczyk vítězí v Calgary, podlehla ji Tecia Torres

Joanna Jedrzejczyk vítězí v Calgary, podlehla ji Tecia Torres
Pokud si někdo myslel, že si Joanna Jedrzejczyk nechá vzít první místo a ustoupí stranou, těžce se zmýlil. Byli jsme svědky sobotního večera UFC v Calgary Scotiabank Saddledome.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Polka Joanna Jedrzejczyk prohrála jen dvakrát za celou svoji kariéru a to pouze s Rose Namajunas. Zbylé zápasy byly bez sebemenší chybičky. Její ostrost a přesnost převedla i včera s Tecií Tores.

Rozhodčí UFC dali 30-27 ve všech kolech ve prospěch Jedrzejczyk. Ve světě MMA je hodně spekulací ohledně váhové katerogie Jedrzejczyk, která by měla být ve vyšší. Rozdíl ve váze a velikosti se projevil už v prvních dvou kolech.


Joanna Jedrzejczyk plat

V prvním kole Jedrzejczyk dostala Torres na zem do klinče. Na konci druhého kola došlo k ostré přestřelce, která vyhecovala Jedrzejczyk k ještě větší aktivitě. Jedrzejczyk nasadila tempo plné předních kopů a kombinací, nepustila Torres téměř k ničemu.


“Byl to důležitý zápas pro UFC,” řekla Joanna Jedrzejczyk po zápase (15-2). “Nemůžu se dočkat, až se postavím na vrchol. Jsem odhodlaná být nejlepší a znovu jenom vyhrávat.”

Tecia Torres (10-3) prohrála podruhé za sebou.


Další články