Sleduj nás

Joanna Jedrzejczyk odhalila pravý důvod, proč pověsila rukavice na hřebík

Joanna Jedrzejczyk odhalila pravý důvod, proč pověsila rukavice na hřebík
Je to jedna z nejlepších bojovnic historie, ale v oktagonu ji už neuvidíme. Joanna Jedrzejczyk přiznala krutou pravdu, která ji nejvíce trápila.

Když si poslední dva roky vzala pauzu, bylo to údajně kvůli tomu, že čekala na lepší a finančně lukrativnější smlouvu. Veřejnosti vysvětlovala, že si to zaslouží s ohledem na to, jak moc pro organizaci riskuje.

Lepší smlouvu sice nedostala, ale i tak se vrátila. V podstatě celé dva roky byla s přestávkami v přípravě, kterou ale následně nedokázala zužitkovat. Se soupeřkou Weili Zhang znovu prohrála, ovšem nyní ne na body, nýbrž na drsné KO loktem z otočky.


V následné spoušti emocí a slz Joanna přiznala, že je konec. Vypadalo to tehdy jako spontánní rozhodnutí, ale jak teď potvrdila, dozajista je definitivní. „Už na to nemám,“ přiznává se smutkem ve tváři.

Joanna Jedrzejczyk konec kariery

Joanna Jedrzejczyk a její trápení


„Vždy jsem si přála ukončit kariéru za mých podmínek. Tak, jak uznám za vhodné já sama. Nechci být tím, na kom si ostatní fighteři dělají jméno, jenže přesně tím jsem se bohužel stávala,“ řekla polská veteránka, která by měla být za své služby uvedena do Síně slávy UFC.


„Musím se starat více o sebe. Došla jsem do bodu, kdy musím brát více ohled na své zdraví. Je to těžké. Stále nad tím rozhodnutím přemýšlím a stále ho vstřebávám. Tento sport totiž plně miluji a kdybych nemusela, neopustím ho, ale mé zdraví je můj poklad.“


Další články