Sleduj nás

Jiří Procházka? Moc rád bych se s ním utkal, přeje si Vémola

Jiří Procházka? Moc rád bych se s ním utkal, přeje si Vémola
I v sedmatřiceti letech má své sny. Karlos Vémola bude stále doufat v návrat do UFC, ale i v případný střet s českou jedničkou. Tou je dnes Jiří Procházka.

Dvě největší česká jména v kleci proti sobě? To je asi snem každého tuzemského fanouška. Pokud to situace dovolí, Terminátor by tento scénář uvítal. Nejlépe na svůj závěr kariéry, který se sice pomalinku, ale zato jistě blíží.

Karlos Vémola vs. Jiří Procházka


„Říkal jsem už asi před pěti lety, že až jednou budu končit, tak by to žezlo tady mohl převzít a vystřelit mě z kecek právě Jirka Procházka,“ prozradil Terminátor deníku Sport s ohledem na to, jak si představuje svůj ideální konec kariéry.

Je takovýto scénář ale vůbec možný? Jirka je nyní šampionem polotěžké váhy UFC a všichni doufáme, že si tento status ještě dlouho udrží.

„Pevně věřím, že až budu odcházet do důchodu, tak Jirka bude v UFC stále držet pás… Každopádně těch soupeřů (proti kterým bych mohl ukončit kariéru) je více,“ naznačil Karlos, že má případně připravené i náhradní řešení.

„Chtěl bych třeba zápasit s Mariuszem Pudzianowskim. OKTAGON vs. KSW, to by bylo něco neuvěřitelného. Těch jmen by byla ale celá řada. Záleží, jestli mi to nějaký promotér umožní,” podělil se o své přání.


jiri prochazka pozvanka ufc

Ohledně návratu do UFC


Podobně jako duel s Procházkou, je Karlosovým hnacím motorem i odveta s Attilou Véghem či případný návrat do UFC. I kdyby to mělo být jen na jeden fight, ta dřina mu za to stojí.

„Nebe je limit. Nereálné není nic. Když si budete myslet, že je něco nereálné, tak to můžete rovnou přestat dělat. Nabídka (od UFC) na poslední chvíli může přijít kdykoliv,“ věří Vémola.

„Nikdy neříkej nikdy. Rozhodně jsem nezanevřel na UFC, ani neztratil touhu dostat se do světové špičky. Mám pořád sny, než skončím kariéru,“ dodává.

Vše na téma Karlos Vémola.


Další články