Sleduj nás

Jessica Andrade se chce stát další double šampionkou

Jessica Andrade se chce stát další double šampionkou

Úřadující šampionka slámové divize UFC má o svých nejbližších plánech jasno! Už 31. srpna ji čeká těžká obhajoba na UFC Fight Night 157, kde ji vyzve Číňanka Weili Zhang. Jessica se už dopředu těší na vítězství, které jí může zaručit další zajímavý zápas.

V muší váze by totiž ráda vyzvala současnou šampionku Valentinu Shevchenko. „Tento zápas bych opravdu chtěla,“ prohlásila Brazilka. „Věřím, že pokud vyhraji následující bitvu, která je teď nejdůležitější, tak mohu vyzvat Shevchenko. Ona je v muší váze nejlepší, takže by to pro mě byl skvělý test.“ Případnému zápasu nemůže zabránit ani přátelství, které obě hvězdné ženy spojuje. „Mám jí opravdu ráda. Vždy, když se potkáme, tak se obejmeme a popovídáme si. Je opravdu milá. Ale chci zjistit, na jakém levelu teď opravdu jsem a jak jsem se zlepšila. Nyní ubráním svůj titul a potom se chci porvat o šanci být šampionkou ve dvou váhových kategoriích.“

Všechny tyto vize ovšem může utnout Weili Zhang. Čínská bojovnice jede na neskutečné vlně 19 vítězných zápasů v řadě. Neprohrála již od roku 2013 a nyní na domácí půdě bude chtít získat historický titul pro Čínu. Uvidíme, jak si s ní dokáže Jessica poradit a zda si vybojuje šanci připojit se do hvězdné společnosti Conora McGregora, Daniela Cormiera, Amandy Nunes a Henryho Cejuda.


Další články