Sleduj nás

Jesenice - Veidenthaler Daniel - Carien Wilfried

Jesenice - Veidenthaler Daniel - Carien Wilfried

Dalším z domácích bojovníků, který bude chtít potěšit vyprodanou arénu v Jesenici u Prahy, je ve váze do 91 kg zástupce Lanna Gymu Daniel Veidenthaler. Ten má za sebou výborný rok. 

Na pražském mistrovství Evropy Wako dokráčel po dvou vítězstvích až do finále. Tam nestačil na ukrajinského reprezentanta Romana Shcherbatiuka. Další kvalitní představení nám ukázal na tradiční plzeňské akci Souboj Titánů. Dan se o eventu dozvěděl pouhých deset dní před, ale i tak výzvu přijal a v pěkném zápase porazil Vladimira Grosse TKO. Pro podezření na otřes mozku nemohl v pyramidě pokračovat.

V sobotu ho prověří Francouz tmavé pleti Wilfried Carien. Tento černý bombarďák má zkušenosti z klasického boxu i z muay thai. Do Prahy dnes dorazil hodně sebevědomě, ale pro Dana (v jeho současné formě) asi nebude nepřekonatelnou překážkou. Kurz na vítězství Veidenthalera je 1.51.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Veidenthaler Daniel vs. Carien Wilfried


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži