Sleduj nás

Jedrzejczyk: Masvidalovo chování plně schvaluji a mít tu možnost, zapojím se také

Jedrzejczyk: Masvidalovo chování plně schvaluji a mít tu možnost, zapojím se také
Jorge Masvidal není jediný člověk, který má nebo měl s Colby Covingtonem problémy.

Colby si díky svému trashtalku, na němž staví promo ke svým zápasům, vytvořil více nepřátel, než se může zdát. A ti nepřátelé se nenachází jen v řadách soupeřů, jimž čelil, ale také v řadách jeho bývalého týmu.

Když ještě „Chaos“ působil v American Top Teamu, chytil se tam do křížku jak s Jorgem Masvidalem, tak Dustinem Poirierem nebo Joannou Jedrzejczyk, kterou označil za mimozemšťanku, která k nám přiletěla z Marsu.

Nejednalo se o ojedinělou urážku, Joanna si postupně vůči Colbymu vychovala silnou averzi, že kdyby měla příležitost, přidala by se k akci, kterou naplánoval Jorge Masvidal – a sice si na Colbyho počíhat někde venku.

Colby Covington Jorge Masvidal fight card vysledky


„Masvidalovo chování plně schvaluji a mít tu možnost, tak se příště zapojím také. Opravdu nemám ráda, když lidé sledují falešné a prolhané zápasníky a podporují tím jejich chování a jejich lži,“ řekla Joanna.

„Chápu Jorgeho, že byl pro mnoho fanoušků vzorem, ovšem Colby zašel se svými řečmi příliš daleko. Být takhle napadána já, také bych musela jednat. Přeci nikomu nedovolíte, aby se navážel do vašich dětí. Jak by se potom na vás ty děti dívaly, kdyby zjistily, že se jich táta ani nezastal?“ zeptala se.

Další články