Sleduj nás

Je to velice komplikované, běduje Dana White a váhá, zdali se McGregor ještě někdy vrátí

Je to velice komplikované, běduje Dana White a váhá, zdali se McGregor ještě někdy vrátíFOTO: UFC

Situace se zamotala ještě víc, než se původně čekalo. Nyní není vůbec jisté, zdali se McGregor ještě někdy vrátí.

Některé fanoušky tento příběh už musí pořádně štvát a my se jim ani nedivíme. Conor McGregor bude díky velké vášni s touto hrou navždy spjatý, ale zdali se vrátí k dalšímu profesionálnímu zápasu, to údajně stále není jisté.

Když si Dana White nyní na pozápasové tiskové konferenci turnaje UFC 298 tradičně usedl za svůj stolek, tak musel novinářům předložit nová fakta. A ta nejsou tak příznivá, jak se zprvu zdálo.


„Je to dost komplikované. Co jsem se tak bavil s některými lidmi, tak si nejsem vůbec jistý, zdali se s Conorem v kleci ještě někdy uvidíme. Víte, Conor má hodně peněz. Má jich tak moc, že vůbec nepotřebuje zápasit. Započal úplně jiný život, který čítá spoustu jiných činností, do kterých každodenní tvrdá dřina v tělocvičně už nespadá. Já se mu však nedivím, jak už jsem řekl, má mraky, mraky peněz,“ sdělil Whitem úvodem.

Nejvíce matoucí na tomto proslovu je fakt, že McGregor na konci roku 2023 na své sociální sítě natočil video, na kterém oznámil, že se do klece vrátí v létě 2024. Fanoušky přitom lákal na debut v divizi střední váhy, do které jeho soupeř Michael Chandler čirou náhodou také nabírá svalovou hmotu.


„První problém je, že si Conor velice nepříjemně zlomil nohu a to zranění ho na několik let vyřadilo z činnosti. Druhý problém je, že má spoustu peněz. A třetí problém je, že právě dotočil film a řeší si vlastní byznys, který mu zabírá spoustu času. Když si dáte dvě a dvě dohromady, vážně vám přijde, že se takovýto člověk právě chystá zápasit?“ zeptal se White novinářů.

Vrátíme-li se však pár dní zpátky, tak Dana White říkal, že Conora do klece nepustí dříve, než ho uvidí v regulérní přípravě... Jedná se o pouhou spekulaci, ale nemůžeme vyloučit, že šéf UFC tímto proslovem chce McGregora nakopnout, aby začal trénovat a ukázal mu, že to s návratem myslí smrtelně vážně. Dana má Conora stále velmi rád a určitě by ho bez přípravy nepustil mezi smečku vlků, která by ho nyní roztrhala.  


Další články