Sleduj nás

Je to tady, Conor McGregor přijal výzvu k dalšímu zápasu!

Je to tady, Conor McGregor přijal výzvu k dalšímu zápasu!

Vše to začalo jako vždy nevinně, ale vypadá to, že se z toho nakonec může vyklubat opravdu veliká věc. Conor McGregor totiž kývl na pár hodin starou výzvu.

Anderson Silva se v dnešních časných ranních hodinách nechal inspirovat výroky horlivého Ira, který si sestavil žebříček nejlepších zápasníků celé historie MMA, na jehož samotném čele vysedával on sám společně se slavným Spiderem.

Netrvalo to dlouho a do Irska tedy přiletěla nečekaná výzva. Silva pozval McGregora k taneční kreaci, jež by měla pobavit diváky a zároveň rozlousknout tu hádanku, která z těchto dvou ikon je lepší. 


mcgregor_silva

„Ke Conorovi chovám obrovský obdiv a věřím, že kdybychom se utkali, tak by to byl historický moment pro celý sport. Ani jeden z nás si již nemusí nic dokazovat, a proto si myslím, že by UFC i fanoušci uvítali, kdyby viděli tuhle skvělou show. Vzájemné prověření našich bojových dovedností by bylo naprosto fantastické,“ napsal Spider na svém Instagramu.


A před malým okamžikem se dočkal i stručné odpovědi. „Přijímám,“ reagoval Conor, jemuž zjevně vyhovuje i ta podmínka, že by se zápas uskutečnil v catchweight do 80 kilogramů. Anderson Silva je původně střední váha, jejíž hranice činí 84 kg, a Conor naposledy zápasil ve veltru, jehož limit je 77 kg.

Edit: Conor McGregor se po chvíli znovu přihlásil ke slovu a napsal: „84 kilo! Chcete vidět pořádné bomby?“ Tím naznačil, že by se potenciální duel s brazilskou legendou nemusel konat v catchweight, nýbrž rovnou ve váze střední. Kdyby se mu zde podařilo uspět, stal by se prvním zápasníkem, který kdy v UFC vyhrál duel ve čtyřech hmotnostních kategoriích (pérová, lehká, velterová a střední). 


Další články