Sleduj nás

Je to falešný samuraj, který žil život chuligána, nešetřil Procházku jeho soupeř Rakič

Je to falešný samuraj, který žil život chuligána, nešetřil Procházku jeho soupeř RakičFOTO: UFC

Aleksandar Rakič se nestačí divit, co je jeho budoucí protivník Jiří Procházka zač. Dá se mu vůbec v něčem věřit?

Trashtalk je nedílnou součástí většiny dnešních bitev a dá se říct, že i Aleksandar Rakič do něho úspěšně zabřednul. Během svého vystoupení v Believe You Me podcastu poukázal na několik faktů, které ho na jeho českém protivníkovi matou a které i fanoušci přehlížejí, ačkoliv by prý neměli.

„V první řadě je třeba říct, že je Jiří falešný samuraj. Fanoušci UFC tyhle věci možná milují, ale mně to přijde trapné. Vidím ho, jak se ohání mečem, jak mlátí do stromu atp. Tento člověk přitom před několika lety ani netušil, kdo to ti samurajové vůbec jsou,“ otevřel si Rakič ústa.


„Znáte ten příběh, jak se Jirka stal samurajem? Trenér mu dal jakousi knihu, on si ji přečetl a proměna byla na světě. To je dobrý vtip, že? Podle mě se jen přetvařuje, ale je to jeho věc. Já mu to nežeru, ovšem pokud na této cestě našel nějaký vnitřní klid, tak mu to přeju,“ poznamenával.

„Co jsem slyšel, tak Jirka v mládí klidný vůbec nebyl. Chodíval se rvát do barů a žil život chuligána. Bydlí ode mě asi dvě hodiny cesty autem, takže se o něm cokoliv snadno dozvím. Znáte to, mám kamarády a ti mají taky kamarády. Samozřejmě, není to stoprocentní pravda, ale ty příběhy ke mně chodí opakovaně,“ podotkl Rakič.


Jiří Procházka se do podobného trashtalku nenechal vtáhnout, přesto sám musel zmínit, že se považuje za podstatně lepšího bojovníka, což 13. dubna na turnaji UFC 300 velice rád dokáže.

„Rakič má poměrně silný wrestling, ale co se postoje týče, tam vidím mezery. Týká se to například jeho pohybu. Na zápas s ním jsem připravený a hodlám mu ukázat, že jako bojovník se nacházím na vyšší úrovni,“ svěřil se Procházka serveru lowkickmma.​


Další články