Sleduj nás

Je na čase, abych konečně ochutnal tu legendární KO sílu, vyzývá Chisora Wildera

Je na čase, abych konečně ochutnal tu legendární KO sílu, vyzývá Chisora Wildera
Veterán Chisora se za svou bohatou kariéru pral s celou řadou velikánů. Jedno jméno na jeho seznamu ale přeci jenom chybí.

Derek „War“ Chisora je už jakýmsi fenoménem. Jeho konto čítá sice už několik porážek, ale zato se vždy snaží doručit kvalitní show a také umí i mnohé favority zaskočit.

Momentálně by tento osmatřicetiletý britský boxer se zimbabwskými kořeny rád ochutnal pověstnou alabamskou sílu, kterou se pyšní Deontay Wilder.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Ten je z toho historického hlediska stále procentuálně neúspěšnějším knokautérem těžké váhy, jehož síle dokázali utéct pouze Tyson Fury a v jednom případě i Bermane Stiverne.

„Deontayi, slyšel jsem, že si hraješ s myšlenkou ohledně důchodu. Sám víš, že tě něco takového nenechám udělat, dokud mi nedovolíš, abych ochutnal tvou legendární KO sílu,“ přeje si Chisora.


„Rád bych se vydal do Ameriky a šel s tebou do války. Jsem vybavený, oblečený a jsem ready. Pojďme rozjet Rock’n’Roll. Sám víš, že tu sílu prostě musím ochutnat!“ dožadoval se Chisora prostřednictvím serveru Secondsout.com.


Další články