Sleduj nás

Jdeme do nejtěžšího zápasu kariéry, většina lidí Jirku favorizuje, ale já to tak jasně nevidím, hodnotí trenér

Jdeme do nejtěžšího zápasu kariéry, většina lidí Jirku favorizuje, ale já to tak jasně nevidím, hodnotí trenér
Glover Teixeira je sice veterán, ale zato nesmírně zkušený. Jeho zem pro Jirku nepochybně bude velkou hrozbou.

Jiří Procházka se konečně dočkal oficiální bitvy o titul a teď bude jenom na něm, jak moc se k jeho zisku přiblíží.

Glover Teixeira chytil na stará kolena slinu, zničil drtivou většinu špičky polotěžké váhy a nakonec si hravě pohrál i s bývalým šampionem Janem Blachowiczem. I když je Jirka knokautový umělec a v očích lid í jasný favorit, před žádnou snadnou zkouškou rozhodně nestojí, spíše naopak.


„Já nevím, co říct. Mám radost a vážím si toho, je to výsledek naší dlouhé cesty, ale v tuhle chvíli na emoce není čas. Potřebujeme se zavřít do tělocvičny a pracovat. Uvažovat logicky a nenechat se ovlivňovat. Emoce by mohly přijít po zápase,“ nechal se slyšet serverem iDNES vyzpovídaný trenér Martin Karaivanov.

„Jdeme do nejtěžšího zápasu v naší kariéře. Většina lidí Jiřího jednoznačně favorizuje, ale ono se to nezdá a já to tak jasně nevidím. Glover je tvrďák, hodně vydrží a bude mít jasný plán, na zemi je nebezpečný,“ připomněl.


I to je jeden z důvodů, proč Procházka odlétá do amerického Phoenixu, kde bude pilovat svůj wrestling po boku dvojnásobného šampiona Henryho Cejuda.

„Cejudo se nabídl, že Jiřímu pomůže v přípravě proti Gloverovi. Se zemí, wrestlingem... Je to jeden z přípravných kempů. Jiří to vnímá pozitivně, měsíc je dostatečně dlouhá doba, abychom natrénovali specifické věci a dostali je pod kůži. Určitě ale nebudeme zanedbávat ani postoj,“ dodal pro server iDNES Karaivanov.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Nenávist jde stranou. Šéf UFC si chce vychutnat pád drzého YouTubera

„Je to zatraceně špatný nápad,“ nebral si servítky prezident UFC Dana White, když po turnaji UFC 322 přišla řeč na potenciální boxerský střet, který by mohl jednou provždy umlčet jednoho z nejhlasitějších křiklounů bojových sportů. Podle něj se totiž schyluje k momentu, po kterém davy fanoušků touží už roky… tedy k tvrdému dopadu reality na bradu internetové celebrity.

Nenávist jde stranou. Šéf UFC si chce vychutnat pád drzého YouTubera

Sebevražedná mise. Ronda Rousey chce boxovat, i když jí hrozí slepota

Měla to být senzační zpráva o návratu jedné z největších legend bojových sportů, místo toho se fanoušci začínají bát o její život. Ronda Rousey sice jedná o boxerském superzápase s fenomenální Katie Taylor, avšak na povrch vyplavalo její nedávné přiznání o vážných neurologických potížích, kvůli kterým v podstatě ztrácí zrak.

Sebevražedná mise. Ronda Rousey chce boxovat, i když jí hrozí slepota

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Čtyři roky jsme ho v kleci neviděli, ale jeho ambice jsou stále v oblacích. Conor McGregor chystá velkolepý návrat v roce 2026 a nehodlá troškařit. Jeho cílem není nic menšího než zisk titulu ve třetí váhové kategorii, tzv. Triple Crown, a to přímo v souboji s aktuálním vládcem welterové váhy Islamem Makhachevem.

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Vypadalo to s ním bledě a hrozilo, že místo do klece bude chodit k výslechům, ale teď je všechno jinak. Conor McGregor má čistý stůl, protože žena, která ho vinila z brutálního sexuálního napadení na záchodech během zápasu NBA, svou žalobu stáhla, čímž se mu otevírají dveře k nejbizarnějšímu a nejprestižnějšímu turnaji historie.

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Tohle se jen tak nevidí. Jiří Procházka je sice globální hvězdou UFC, ale jeho kořeny a srdce zůstaly zčásti v Japonsku. Organizace Rizin, kde český bojovník odstartoval svou cestu ke slávě, na něj nezapomněla. Právě naopak, při oslavách 10. výročí ho nominovala na prestižní ocenění pro nejlepšího bojovníka historie, a to jako jediného cizince v poli domácích legend.

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením

Čekání na návrat padlého krále se protáhne víc, než by si fanoušci přáli. Magomed Ankalaev, který v říjnu nestačil na Alexe Pereiru a přišel o pás šampiona, si dává dlouhou pauzu, přičemž jeho manažer Ali Abdelaziz nyní prozradil přesný termín i důvody, proč jeho svěřenec v posledním boji selhal.

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením