Sleduj nás

Jde se do války, vyhlásil Wilder. S Furym si to rozdá potřetí!

Jde se do války, vyhlásil Wilder. S Furym si to rozdá potřetí!

Bývalý šampion těžké váhy WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) ve svém posledním videu na sociálních sítích potvrdil, že si to s Tysonem „Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) rozdá potřetí.

Zmíněná dvojka se v nitru boxerského ringu potkala minulý víkend. Tehdy z toho byla jednostranná záležitost, po níž slavil britský obr přesvědčivé vítězství v sedmém kole na TKO.

Bývalý americký šampion utržil první porážku profesionální kariéry a tak trochu nevěděl, jak se s ní vypořádat. Možná i proto přišla výmluva na příliš těžký kostým, po kterém mu „odešly nohy“.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dle smlouvy ovšem, kterou oba dva boxeři před zápasem podepsali, měla poražená strana 30 dní na uplatnění opce ohledně trilogie. Deontay Wilder sice slovně nepotvrdil, že byla tato klauzule již aktivována, nicméně prohlásil, že je na třetí duel připravený a že si vezme svůj pás zpátky.


„Zdravím své lidi, zdravím Bomb Squad army, zdravím své příznivce z celého světa. Jen vám chci dát vědět, že jsem stále tady. Váš král je zde a nikam neodešel, ba naopak - válka teprve začala. Jsem silný, jsem král a vrátím se zpátky. Nikdo mi nemůže vzít mou hrdost,“ začal svůj motivační proslov.

„Jsem válečník. Jsem panovník, který se nikdy nevzdá. Jsem král, jenž bude bojovat, dokud nezemře. A pokud tomu někdo nerozumí, pak nechápete, co to znamená jít do války. Váš král je plně odhodlaný. Společně povstaneme jako Fénix z popela a získáme ten titul zpátky. Uvidíte během pár měsíců, válka právě začala,“ doplňoval motivovaný padlý šampion.


Další články