Sleduj nás

Jaromír Soukup: Bejr je zákeřný člověk, potrestám ho v kleci

Jaromír Soukup: Bejr je zákeřný člověk, potrestám ho v kleciFOTO: Clash of the Stars

Nad známým Youtuberem Alešem Bejrem se stahují mračna. Na mušku si ho totiž vzal mediální magnát a bývalý amatérský boxer Jaromír Soukup. Ten chce pomstít promotéra Le Syho, kterého Bejr zákeřně napadl.

Ohavný incident se odehrál na posledním turnaji Clash of the Stars. Slovní přestřelka mezi Le Sym a Bejrem se vyhrotila takovým stylem, že se „Psychopat“ neudržel a zcela nečekaně dal promotérovi pěstí. Jindy ledově klidný Le Sy vzplanul jako papírový čertík a do mikrofonu začal hrozit Bejrovi nakládačkou a inzultací při první možné příležitosti. Na obranu bývalého bojovníka Oktagonu je třeba uvést, že Aleš Bejr se jako zákeřný člověk předvedl již několikrát.

Pouze o kousek dál se při jeho běsnění nacházel jeho potenciální soupeř. V družném rozhovoru se speakerem Jakubem Jírou byl majitel televize Barandov Jaromír Soukup, který již dlouho touží po oprášení svých boxerských rukavic. Právě organizace Clash of the Stars má být dějištěm, kde se bývalý partner Agáty Hanychové pokusí o sportovní comeback. Po posledních událostech je navíc jasné, že Jaromír by rád dal nakládačku právě zákeřnému showmanovi.


„Já jsem u toho byl a vůbec jsem to nečekal. Dělal jsem akorát rozhovor s Jakubem a ani jsem nevěděl, že tam Tomáš je. Nechápu, že Bejr přišel a začal se konfrontovat s Tomášem, když by měl zápasit se mnou. Myslím, že to přehnal. Byl jsem trochu vzadu, tak jsem neviděl, jestli to bylo pěstí nebo loktem, ale bez chrániče zubů je to prasečina. Za to bych ho s dovolením seknul,“ řekl si o souboj s Bejrem mediální magnát a milovník svých vlastních pořadů.

Jak se zdá, ani ze strany Le Syho nebude problém ustoupit a v kleci své místo přepustit Soukupovi. Tomáš se na vše kouká jako správný promotér a moc dobře ví, že mu slavná tvář ostříleného padesátníka může přinést zajímavá čísla. Všichni samozřejmě budou chtít vidět, jak je zlosyn Bejr potrestán, a tak zábava může začít.


Zdroj: Reakce Jaromíra Soukupa


Další články