Sleduj nás

Jared Cannonier: Žádný Adesanya či Whittaker, to já jsem nejděsivější muž v divizi!

Jared Cannonier: Žádný Adesanya či Whittaker, to já jsem nejděsivější muž v divizi!
Celou dobu žijeme na omylu. Nejsilnějším zápasníkem střední váhy není Israel Adesanya, ani Alex Pereira nebo Robert Whittaker, ale Jared Cannonier.

Osmatřicetiletý Texasan Cannonier měl nedávno možnost zabojovat o titul. Ve své snaze sice vizuálně naprosto pohořel, ale ani to ho údajně nepřipravilo o nálepku nejděsivějšího a nejsilnějšího muže střední váhy.

„Mé ego doslova křičí, pokud slyším někoho, kdo se prohlašuje nejvíce nebezpečného zápasníka v mé divizi. Je totiž nadmíru jasné, že tím postrachem jsem já, a nikdo jiný,“ volal z plných plic Cannonier, jenž podlehl jak Adesanyovi, tak i Whittakerovi. Tudíž se jeho tvrzení nemůže opírat o reálné základy.


Jared Cannonier

„Ať si bojovníci říkají, co chtějí. Zejména Rob. Kdyby mi dal odvetu, ukázal bych mu, jakým zabijákem skutečně jsem. Rád bych se s ním znova setkal v kleci, díval se mu přímo do očí, a zatímco bych jej bil do tváře, tak bych mu důrazně vysvětloval, kdo je nejvíce nebezpečným mužem v divizi,“ svěřil Cannonier své přání novináři Schmovi.


Takové prohlášení vyloženě nedává žádnou logiku. Obzvláště, pokud za Jaredova slova nemohou mluvit ani výsledky. Na druhou stranu dnes je zvykem se propagovat podobně spornými tvrzeními, tudíž aspoň v tomhle ohledu jde Jared s dobou.

Další články